Baran Horoskop 2015

Bojovných jedincov narodených v tomto znamení najviac ovláda planéta Mars. Horoskop 2015 Baranom prinesie veľa zmien. Konečne zúžitkujete to, že dokážete byť ambiciózni a tiež svoju schopnosť nadchnúť sa pre niečo. V minulom roku ste trpezlivo vyčkávali a tento rok budete žať plody vašej snahy ako v oblasti vzťahov, tak vo vašej kariére. Tiež dokážete naplno využiť váš vrodený zmysel pre spravodlivosť.

Začiatkom roka na vás bude pôsobiť pozitívna energia. Horoskop ukazuje, že zatvrdnutosť, ktorá je pre znamenia Barana tak typická, vás bude v dosahovaní cieľov v zamestnaní hnať dopredu. Dokážete byť síce skvelými organizátormi a veliteľmi, ale dajte si pozor, aby ste sa príliš neopili úspechmi a neskĺzli k panovačnosti.

S postupujúcou jarou bude rovnako ako príroda kvitnúť aj vaša láska, ak ste vo vzťahu. Aj nezadaným sú hviezdy naklonené. V tak romantickom ročnom období to bude silne iskriť medzi vami a opačným pohlavím. Nezabudnite si však spraviť čas aj na priateľov či rodinných príslušníkov.

V druhej polovici roka 2015 bude potrebné vyvinúť trochu viac úsilia, aby vám šťastie zostalo naklonené. Radšej si pri rozhodovaní veci poriadne premyslite a pokojne poproste kamaráta alebo kvalifikovaného poradcu o radu. Rozhodne sa nevrhajte do ničoho po hlave, obzvlášť ak práve uzatvárate obchodnú zmluvu. Podľa horoskopu nie je v tomto období pre Barana výhodné nechať po sebe nedokončenú prácu, hrozí totiž, že všetko príde navnivoč.

S prichádzajúcou jeseňou by ste mali venovať pozornosť medziľudským vzťahom. Upustite od tvrdohlavosti. Problémom sa dá mnohokrát predísť kompromisom. Ku svojej polovičke buďte pozorní, drobný darček určite poteší každého. V októbrovom sychravom počasí sa nezahrávajte so zdravím a nepodceňte prevenciu. Práve teraz je pravý čas na šport. Posilníte telo aj imunitu.

Koniec roka patrí hlavne kariére. Budete doslova žiariť, čo si vaši nadriadení určite všimnú. Počítajte aj s náležitým ohodnotením. Vďaka tomu budete môcť splniť sny svojim blízkym. Vianoce pre vás budú naozaj spokojným obdobím. Preto môže byť pre Barana ťažké rozlúčiť sa s úspešným rokom 2015.

 

Napíšte námFacebookGoogle+