Blíženci Horoskop 2015

Hovorí sa, že Blíženci sú znamením dvojčiat. V mnohých z nich sa ukrývajú dve rozdielne osobnosti. Deti tohto znamenia sú veľmi vnímavé a intelektuálne založené. Vaša planéta Merkúr na vás bude tento rok pôsobiť pozitívne najmä v oblasti vzťahov. Horoskop 2015 Blížencom predpovedá romantické chvíle s opačným pohlavím. Oproti minulému roku tento rok zažijete veľké zmeny a osobný rozvoj.

Už od začiatku roka 2015 to bude medzi vami a vaším náprotivkom poriadne iskriť. Do lona vám ale samo nič nespadne. Budete musieť vyvinúť drobné úsilie a partnera potešiť. Vďaka vašej typickej nenútenosti a fantázii, to pre vás vôbec nebude ťažké. Vaša kariéra bude síce stagnovať, ale aj tak zostanete pozitívni.

Na jar sa nenechajte stiahnuť svojimi pocitmi. Horoskop Blížencom radí, že v tomto období je dôležité sa na skutočnosti pozerať realisticky. V rodine sa vyskytnú problémy. Môže sa stať, že sa úplne rozkmotríte s vašimi najbližšími. Uvedomíte si, že stráviť nejaký čas oddelene je dobrý nápad, začnete sa venovať sebareflexii a vďaka tomu si uvedomíte dôležité veci. Snažte sa tiež športovať, aby ste posilnili ako telo, tak ducha.

Druhá polovica roka pokračuje v znamení rozvoja. Objaví sa nová energia, ktorú zužitkujete vo svoj prospech. Pre Blížencov je teraz pravý moment zamyslieť sa a zhodnotiť udalosti uplynulých rokov a nájsť poučenie. Pouvažujete nad problémami a budete vyrovnanejší. Môžete sa tešiť na rozvoj aj v kariére. V lete u vás narastie tvorivý potenciál.

Podľa horoskopu bude práve jeseň vaším obdobím. Staré spory budú zabudnuté, do rodiny sa vráti pokoj a harmónia. Vy aj vaši blízki budete robiť všetko pre to, aby veci fungovali aj naďalej. S opačným pohlavím budete nadväzovať kontakty veľmi ľahko, budete mať veľa zážitkov. V zamestnaní budete žiariť, avšak pozor na zradcu medzi vašimi kolegami. Niekto sa vám pokúsi ukradnúť nápad aj benefity.

Koncom zimy by si mali Blíženci dávať pozor na svoje zdravie. Planéta Merkúr na vás nebude príliš dohliadať, preto je tu nebezpečenstvo, že dôjde k úrazu. Snažte sa urobiť opatrenia, aby ste koniec roka 2015 zvládli bez úhony.

 

Napíšte námFacebookGoogle+