Býk Horoskop 2015

Horoskop 2015 Býkom veľmi praje. Jedinci narodení v tomto znamení vynikajú svojou praktickosťou a zodpovednosťou. Tieto vlastnosti sú veľmi dôležité pre vašu kariéru, snažte sa jej preto tento rok venovať čo najviac pozornosti. V roku 2014 ste sa možno stretli s problémami a mohli ste si pripadať ako na hojdačke. Tento rok vás Venuša povedie pokojnejšou cestou.

Už od začiatku nového roka sa bude Býkom dariť v oblasti vzťahov. Pokojnou cestou dokážete napraviť svoje staré, možno už dávno zabudnuté spory. Dokážete tiež pomôcť ostatným pri riešení nezhôd, za čo si vyslúžite uznanie. Na druhej strane, v tomto období nie je výhodné nadväzovať nové známosti. Neskôr by vyplávali na povrch nepríjemné skutočnosti.

S jarou bude u Býkov prekvitať pracovitosť. Nebojte sa nadchnúť pre nápad kolegu a pomôcť mu. Keď budete tvrdo pracovať, dokážete dosiahnuť veľké ciele a vytvoriť si tak aj materiálne zázemie, po ktorom už dlho túžite. Pozor, aby ste si v tomto období vášho úspechu a slávy nezískali nepriateľa. Ľudia dokážu byť veľmi závistliví.

V polovici roka príde kríza. Niet divu, že ste vyčerpaní z práce a vaša polovička nedokáže pochopiť vaše občasné zmeny nálad. Avšak nezúfajte, horoskop radí, že sa stačí v pokoji porozprávať, stanoviť si pravidlá alebo urobiť menšie ústupky a zvládnete do vzťahu vrátiť harmóniu.

V lete zažijete neopakovateľnú dovolenku, po ktorej si už nebudete musieť robiť starosti o lásku. Všetko bude klapať. Preto sa Býci môžu opäť vrhnúť do práce s vervou. Podľa horoskopu hlavne v auguste, keď si budú ostatní ešte užívať prázdniny, vy dokážete svoj ​​čas využiť veľmi efektívne. Možno vás čaká aj pracovný postup.

Na jeseň budete mať stabilné obdobie. Je to pravá chvíľa na dôležité rozhodnutia. Ak už dlho nosíte v hlave nejaký sen, teraz je tá pravá chvíľa na jeho uskutočnenie. Nebojte sa dopriať si luxus a relaxovať.

S blížiacim sa koncom roka 2015 bude trochu klesať vaša energia a vôľa. Bude sa zdať, akoby ste ľahli do postele na zimný spánok. Začnete trochu poľavovať v zamestnaní, ale po náročnom roku na to máte koniec koncov aj právo.

 

Napíšte námFacebookGoogle+