Kozorožec Horoskop 2015

Tento rok bude pre cieľavedomých jedincov, narodených v tomto znamení veľmi úspešný. Horoskop 2015 Kozorožcom ukazuje, že dokážu plne zužitkovať svoje vrodené vlastnosti vo svoj prospech. Prestanete sa uzatvárať do seba a budete mať prístup k dôležitým informáciám. Saturn, ktorý vám vládne, bude mať oproti minulému roku väčšiu silu.

Začiatok nového roka bude vydarený. Horoskop hovorí, že Kozorožcom sa teraz bude dariť hlavne v kariére. Získate zaujímavé kontakty a veľmi cenné informácie. Dostanete ocenenie, po ktorom ste tak dlho túžili . Čaká vás aj peňažná odmena. Snažte sa sporiť, ale časť si odložte bokom a urobte si radosť. Kúpte si niečo pekné na seba. Na jar roku 2015 pocítite výboj energie vo vašom okolí. Stretnete zaujímavú osobu.

S oteplením prichádzajú výrazné zmeny. V zamestnaní síce žiarite naďalej, ale v oblasti medziľudských vzťahov to trochu škrípe. Vyplávajú na povrch nepríjemné novinky o vašej polovičke. Nenechajte sa pohltiť žiarlivosťou, neskôr by ste mohli ľutovať slová vyslovené v zápale hádky. V lete sa Kozorožci upokoja a budú skôr pasívni. Práve teraz nie je najlepší čas športovať, hrozí nebezpečenstvo úrazu. Venujte sa radšej čítaniu alebo si zájdite do kina. S postupujúcim letom sa nebojte vyraziť do spoločnosti. Nezadaným je Saturn naklonený. Bude z vás vyžarovať erotická energia a pre opačné pohlavie budete ako magnet. V páre si budete užívať pokojné obdobie bez hádok.

Na jeseň zistíte, že ste sa príliš nechali opiť úspechmi v zamestnaní a že vám veľa vecí uniklo. Budete mať čo robiť, aby ste zameškané dobehli. Dajte si pozor na stres a nájdite si čas aj na relaxáciu. Jesenné mesiace roku 2015 budú pre Kozorožcov dôležité po rodinnej stránke. Strávite v príjemnej spoločnosti vašich blízkych viac času ako obvykle, čo ich určite poteší.

Na konci roka sa snažte rekapitulovať udalosti z minulosti a vziať si z nich príklad. Podľa horoskopu nájdete novú harmóniu vo vzťahu a problémy v práci budete mať úplne vyriešené. Môžete si teda užívať Vianočnú pohodu bez výčitiek a tešiť sa na ďalší rok.

 

Napíšte námFacebookGoogle+