Lev Horoskop 2015

Deti tohto elegantného znamenia sú cieľavedomé a rodené vodcovské typy vďaka svojej prirodzenej autorite. Potrebujú byť centrom pozornosti, ale na druhej strane ľahko skĺznu k panovačnosti. Niekedy je ťažké s Levom vyjsť, čo potvrdzujú nielen minuloročné skúsenosti. Horoskop 2015 Levom hovorí, že tento rok pre nich bude ako na hojdačke.

Začiatok roka budete mať pokojný. Nebudete sa veľmi prejavovať, skôr zotrvávať v úspornom režime, akoby ste boli v zimnom spánku. Horoskop radí, že toto obdobie nie je vhodné na zakladanie nových pracovných projektov, ale ani na skúšanie nových koníčkov. Zostaňte radšej pri tom, čo dobre poznáte. Jedine tak nič nepokazíte.

Na jar roku 2015 sa vám naskytne veľká príležitosť ako zlepšiť svoju kariéru. Budete mať motiváciu i odhodlanie. Môže sa vám stať, že vám dôjde trpezlivosť, pretože spočiatku sa vám nebude dariť svoje ciele dosiahnuť, čo je veľmi frustrujúce. Keď sa ale nevzdáte a budete bojovať ako správne Levy, nebudete na konci ľutovať. Čaká vás zaujímavé ohodnotenie za vaše úsilie. Ako peňažné, tak aj uznanie od váženého človeka.

V priebehu leta ste ako na koni. Vaša planéta Slnko v tomto období pôsobí naozaj silno. Vyžaruje z vás energia a sexappeal, preto sa nie je čomu diviť, keď celý večer preflirtujete. Tým, ktorí sú nezadaní, sa bude naozaj dariť v nadväzovaní nových kontaktov, naopak tým, ktorí sú vo vzťahu, to môže škrípať. Dajte si pozor, aby ste svojej polovičke venovali dostatok pozornosti.

Spozornite až prídu jesenné mesiace. Medzi vašimi známymi je niekto, kto by vás rád využil kvôli vašim peniazom. Nepodpisujte žiadne zmluvy, nebuďte príliš dôverčiví. Ľahko sa môžete spáliť. Budete roztržití a tak sa ani v zamestnaní nevyhnete problémom. Slnko pri vás na jeseň roku 2015 nestojí. Taktiež by ste si mali dať pozor na dlhodobejšie zdravotné problémy, ktoré vám prišli príliš malicherné na to, aby stáli za riešenie.

Nadchádzajúci koniec roka bude pre Levov podľa horoskopu opäť optimistickejší. V práci ukážete, že vaše nezdary boli len dočasné a vyviaznete iba s napomenutím. Obráťte svoju pozornosť na rodinu. Ukážte, že viete byť aj tolerantní. Nekazte Vianočnú pohodu.

 

Napíšte námFacebookGoogle+