Panna september Horoskop 2016

opatrná, starostlivá, avšak inteligentná a precízna je Panna

Aby ste prišli na iné myšlienky, vyrazte v septembri do spoločnosti a zoznámte sa s novými ľuďmi. Obohatia vás o hromadu zaujímavých informácií a skúseností. Panny by však nemali zanedbávať ani svojich dlhodobých kamarátov a hlavne svoju drahú polovičku. Vyhraďte si jeden večer na romantiku a relaxáciu vo dvojici.

Nebuďte submisívni, netolerujte partnerovi jeho správanie, ak sa vám nepáči. Otvorene povedzte, čo vám prekáža.

Nemali by ste byť v práci roztržití. Starosti z domácnosti musíte na chvíľu vypustiť, inak to nepôjde.

Náladu máte ako na hojdačke. Zvážte, či by nebolo výhodné vniesť do vášho života nejaký pravidelný režim.

Panna október >>


Slnko v Panne
22.8.18:29 - 22.9.16:12
f
22.8.
Slnko vo Váhach
22.9.17:12 - 23.10.01:34
g
22.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša vo Váhach
30.8.03:54 - 23.9.16:37
g
30.8.
Venuša v Škorpiónovi
23.9.17:37 - 18.10.08:49
h
23.9.

V tomto období budete podvedome prikladať veľkú váhu vzťahom a budete dbať na to, aby boli vyvážené a harmonické. To je vašim kľúčom ku šťastiu. Ďalšou výhodou je príjemné vystupovanie a fakt, že na svoje okolie pôsobíte príjemne a ste až očarujúci. Ak dôjde na závažné rozhodnutie, môžete však zneistieť. Tu je vaše slabé miesto v týchto dňoch.

V tomto období zrejme budete priťahovať a sami aj vyhľadávať jedincov, ktorí pôsobia hlboko, komplexne a záhadne. Lákať vás bude predovšetkým zakázané ovocie a otvárať sa budete napríklad aj témam, ktoré sú bežne tabu. Hoci sú vaše city v týchto dňoch možno intenzívnejšie, rovnako urobíte všetko preto, aby ste to nedali najavo a zachovali si vážnu tvár.

Merkúr v Panne
30.7.20:10 - 7.10.09:43
f
30.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars v Strelcovi
2.8.19:31 - 27.9.09:54
i
2.8.
Mars v Kozorožcovi
27.9.10:54 - 9.11.06:41
j
27.9.

Toto obdobie prináša túžbu bojovať za vlastné presvedčenie. Potenciálne to môže znamenať aj problémy. Nepokojní budete tiež, ak vás niekto bude pútať či držať na jednom mieste. Radi by ste skôr zažívali dobrodružstvo, cestovali, či venovali sa najrozličnejším druhom športu. Priťahovať vás budú hlavne podobne aktívni jedinci a práve tých si budete vyberať za svojich sexuálnych partnerov.

Toto obdobie najlepšie zužitkujete v kariére. Túžba po materiálnom úspechu či postavenie a uznanie sú pre vás veľmi dôležité a ich vidina vás vo vašej snahe veľmi motivuje. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou a riadiacimi schopnosťami. Pokiaľ ide o relax, nevyhľadávate práve čas strávený v spoločnosti, ale výborne si odpočiniete napríklad pri jóge či dychových cvičeniach.

 

Napíšte námFacebook