Panna Horoskop 2015

Narodení v tomto znamení dokážu byť pod vplyvom svojej planéty Merkúr kritickí, sú totiž založení rozumovo a prakticky. Horoskop 2015 Pannám ukazuje, že tento rok vyzerá z počiatku optimisticky, počas druhej polovice však príde nepríjemný zvrat. Minulý rok nebol práve ružový, ale tak to už v živote býva. Ľudia narodení v znamení Panny sú realisti a radi pomáhajú ostatným, preto v živote určite nezostanú nedocenení.

Začiatok roka 2015 pre vás bude jednoduchý. Nejakým zázrakom sa vám totiž bude dariť všetko, na čo siahnete. Snažte sa venovať ľuďom - ako kamarátom, tak rodine. Ukážte im, že ich rešpektujete a ste tu pre nich. Urobíte im veľkú radosť. Po pracovnej stránke na tom budete tiež dobre. Získate dôveru šéfa. Zverí vám veľké úlohy a vy dokážete, že na to máte. Dajte si v týchto zimných mesiacoch pozor na úrazy na poľadoviciach. Nikam sa neponáhľajte.

Na jar horoskop napovedá pokojné obdobie. Panny tu naozaj dokážu zužitkovať schopnosť racionálneho myslenia. Skúste tento čas využiť na rozjímanie, dorobiť nedokončené projekty. Zamyslite sa nad minulosťou i budúcnosťou a zmierte sa s nepriateľom. Neskôr sa to ukáže ako výhodný krok. Jedincom túžiacim po spoločnosti opačného pohlavia je Merkúr tiež naklonený. Môžete smelo vyraziť na lov.

V polovici roka 2015 sa na vás začnú kopiť problémy. Spočiatku sa vám budú zdať nezmyselné a budete ich odkladať. To sa vám však neskôr vypomstí. Budete musieť vyvinúť veľké úsilie, aby ste sa s nimi nakoniec pobili. Narodení v znamení Panny sú predsa pracovití. Po prekonaní ťažkých chvíľ sa skúste odreagovať, zájdite do spoločnosti a bavte sa.

S jeseňou a zimou prídu ďalšie zmeny. Niekto sa bude usilovať o to, aby vaša kariéra stroskotala. Spozornite aj medzi blízkymi. Snažte sa nazbierať viac informácií a indícií a so zradcom sa vysporiadať sami. V tejto chvíli bude pre vás dôležitá podpora partnera. Podrží vás v ťažkých časoch. Horoskop vám radí, aby ste svoju polovičku ocenili a neboli sebeckí. Zbytočne by ste si koncom roka pridávali starosti.

 

Napíšte námFacebookGoogle+