Rak Horoskop 2015

Raky, ktorých vládcom je Mesiac, sú veľmi emocionálne založeným a vnímavým znamením. Horoskop 2015 Rakom prichystal veľké zmeny. Ak z toho chcete vyťažiť čo najviac, horoskop vám odporúča nenechať sa zaskočiť pre vás typickými zmenami nálad a návalmi emócií. Na rozdiel od minulého roka môžete očakávať pozitívnu energiu v oblasti vzťahov.

Zimné mesiace budú pre praktického a rodinne založeného Raka výzvou. Stretnete sa s jedincom opačného pohlavia a veľmi to medzi vami zaiskrí. Nenechajte sa však oklamať počiatočnými "ružovými okuliarmi". V skutočnosti sa ukáže, že ste si toho človeka idealizovali alebo že vám zásadnú skutočnosť starostlivo tajil. Nenechajte sa takým začiatkom roku 2015 ovplyvniť. Svoju energiu sústreďujte do zamestnania, neskôr sa vám to oplatí.

So začiatkom jari neodkladajte dôležité rozhodnutia. Ak zmeškáte termín, môže vás to stáť kariéru. Sústreďte sa a nezdieľajte dôverné informácie s ľuďmi, ktorým úplne neveríte. Mohli by ste sa spáliť. Horoskop Rakov nabáda, aby boli v tomto ťažkom období trpezliví. Už čoskoro sa všetko otočí k lepšiemu.

Zlom prichádza s polovicou roka. Mesiac je v tom správnom postavení. Najprv sa vám začne dariť po pracovnej stránke, kde vaše úsilie nezostane nepovšimnuté. Čakajú vás bonusy. Budete si môcť dopriať zaslúženú dovolenku, alebo sa len tak potešiť kúpou krásnej veci. Skrátka urobte si radosť.

S nástupom jesene stále pretrváva vaše pracovné nasadenie. Zamestnávateľ je s vami veľmi spokojný. Nastáva pre vás tá pravá chvíľa, kedy vyraziť von a niečo zažiť. Vo vašej blízkosti sa objaví nový človek, môže to byť aj vaša spriaznená duša. Prítomnosť nového zaujímavého človeka okorení váš život. Budete sa cítiť ako na obláčiku.

Z eufórie vás nevytrhne ani koniec roka 2015. Vonku sa síce ochladilo, ale vaše city práve vrú. Zadaní si budú užívať obdobie harmónie, ale aj tí slobodní sa môžu tešiť na romantický vzťah alebo flirt. Ľudia, ktorých milujete, pre vás budú oporou a vašou radosťou. Hraví Raci by mali v tomto období tvoriť. Budete mať veľa nápadov.

 

Napíšte námFacebookGoogle+