Ryby Horoskop 2015

Intuitívne Ryby horoskop 2015 v prvej polovici roka príliš nepoteší. Potom sa však všetko otočí k lepšiemu. Ľudia narodení v tomto znamení sú spravidla duchovne založení a majú citlivú povahu. Pre svojich priateľov sa dokážu obetovať, čo oni tento rok dokážu náležite oceniť. Planéta Neptún vás v minulom roku ovplyvňovala príliš po intelektuálnej stránke. Príliš veľa ste premýšľali. To by sa tento rok malo zmeniť.

Od začiatku roka môžete mať problémy so vzťahmi. Nenechajte sa zaslepiť nepodloženou žiarlivosťou. Na riešenie problémov choďte s chladnou hlavou. Zostaňte nohami na zemi a racionálne sa zamyslite, čo naozaj chcete. V zamestnaní preplávete začiatkom roka takmer bez povšimnutia. Nebudete nič kaziť, ale nebudete môcť povedať, že ste so sebou naozaj spokojní.

Jar 2015 bude pre Ryby podľa horoskopu náročná. Budete sa musieť vysporiadať so stratou dôležitej osoby. V takom ťažkom období vyhľadajte pomoc a zázemie u rodiny. Oni vám teraz dokážu poradiť najlepšie, dokonca aj pozdvihnúť vašu skleslú náladu. Venujte sa napríklad kresleniu alebo si prečítajte zaujímavú knihu. Ak budete mať v práci problémy, nechajte si poradiť. Nesnažte sa zvládnuť všetko sami.

Druhá polovica roka bude pre Ryby v znamení radosti zo života. V lete naozaj ožijete, získate novú energiu a vďaka tomu budete veľmi príťažliví pre opačné pohlavie. Nazbierajte odvahu a nebojte sa urobiť prvý krok. Objavíte nové sebavedomie a využijete ho vo svoj ​​prospech. Poriadne náprotivku zamotáte hlavu. Užijete si veľa flirtovania. Presne to si zaslúžite. Zadaným bude priať skôr jeseň. Neptún vám bude priať v romantike a harmónii.

S postupným ochladzovaním a príchodom konca roka 2015 sa Rybám konečne začne dariť v kariére. Budete na seba môcť byť zaslúžene hrdí. Dajte si len pozor na závistlivých spolupracovníkov, ktorí vám budú váš úspech chcieť vziať a zhodiť vašu prácu. Práve v tejto chvíli spoznáte pravého priateľa, ktorý sa za vás postaví. Ten správny čas začať s novým koníčkom je práve teraz. Horoskop hovorí, že v novembri budete ľahko nadväzovať nové známosti, či už komerčné alebo tie osobnejšieho rázu. Rozhodne to využite, získate zaujímavé kontakty a skúsenosti.

 

Napíšte námFacebookGoogle+