Škorpión Horoskop 2015

Škorpióni môžu síce na prvý pohľad pôsobiť nenápadne a pasívne, ale čudovali by ste sa, koľko v sebe majú energie. Človeka narodeného v tomto znamení sa ľuďom nepodarí ľahko ovplyvniť. Majú totiž silnú vôľu a sú veľmi trpezliví. Až príde správna chvíľa, dokážu byť aj odvážni a rýchlo sa rozhodovať. Rok 2014 bol pre vás možno náročnejší, ale tento rok sa všetko zmení. Horoskop 2015 Škorpiónom predpovedá, že tento rok bude pod vplyvom Pluta, pozitívny pre vašu kariéru aj pre vzťahy.

Zo začiatku roka si dajte pozor v práci. Niekto sa môže snažiť ukradnúť vám váš projekt a vaše myšlienky vyhlásiť za svoje. Začiatok roka bude pre vás síce po pracovnej stránke náročnejší, ale na druhej strane sa všetkým Škorpiónom bude dariť v medziľudských vzťahoch. Budete zažívať harmonický vzťah s vašou drahou polovičkou, či baviť sa a flirtovať. Spoznáte tiež nového priateľa.

Vaša kariéra sa na jar upokojí. Budete tvrdo pracovať, aby ste zachránili, čo sa dá. To iste nezostane nepovšimnuté. Dočkáte sa ocenenia zo strany kolegov, ale aj od šéfa, čo vás zahreje pri srdci a možno dostanete aj prémie. V tomto období, keď všetko kvitne, by ste si mali dať pozor na alergie. Nepodceňte drobné zdravotné problémy a zájdite si radšej k lekárovi.

S letnými mesiacmi prídu podľa horoskopu veľké zmeny. Nebojte sa vo vzťahu urobiť väčší krok. Teraz je tá správna chvíľa. Planéta Pluto na Škorpiónov práve v tomto období pôsobí veľmi pozitívne. Rozhodnite sa rýchlo, neskôr by ste mohli ľutovať. Obráťte svoju pozornosť aj na rodinu, uvedomte si, že pri vás vaši blízki stáli v dobrom aj v zlom a zakopte vojnovú sekeru.

Narodení v znamení Škorpióna budú mať veľmi harmonickú jeseň a zimu. Vaša kariéra bude prekvitať, budete v spokojnom vzťahu s partnerom alebo si budete užívať romantiku s novou známosťou. Tým, ktorí šťastie v láske doteraz nemali, horoskop hovorí, že je ten pravý čas začať s novou záľubou. Prihláste sa do kurzu alebo na seminár. Kto vie? Možno vašu spriaznenú dušu stretnete práve tam. Vďaka úspešnému koncu roka 2015 sa určite môžete tešiť na ten nadchádzajúci.

 

Napíšte námFacebookGoogle+