Strelec Horoskop 2015

Strelci, ktorým vládne mocná planéta Jupiter, vynikajú najviac svojim optimizmom a dobrodružnou povahou. Horoskop 2015 Strelcom prichystal v prvej polovici roka síce pár problémov a ťažších situácií. V druhej polovici roka sa však všetko zmení. Narodení v tomto znamení dokážu byť sebaistí a rýchlo sa rozhodovať, čo tento rok tiež náležite využijú. Vlani ste si naopak v riešení dôležitých dilem príliš neverili.

Od začiatku roka sa vám v zamestnaní príliš dariť nebude. Veci sa vám budú pod rukami kaziť samé a bude sa vám zdať, že stále len pracujete nadčasy, ale že to rovnako nikam nevedie. Nevešajte hlavu. Jupiter je skrátka v tomto období v zlom postavení. Snažte sa venovať skôr priateľom a rodinne, dokážu vás rozveseliť. Prídete na iné myšlienky.

S nástupom jari sa vám konečne vyriešia problémy s kariérou, ale prídu problémy s ľudskými vzťahmi. S partnerom vám to bude škrípať a na povrch vyplávajú nové problémy. Snažte sa veci riešiť v pokoji a aj keď sú ľudia narodení v znamení Strelca povestní skvelým rozhodovaním sa, snažte sa v tejto chvíli si skôr všetko dvakrát premyslieť, aby ste potom nemuseli ľutovať. Pozor na to, aby ste pri hádke nezabŕdli do starších problémov, tie teraz nie sú dôležité.

V letných aj jesenných mesiacoch roku 2015 vám bude Jupiter naklonený. Podľa horoskopu najväčší obrat príde v auguste. Ožijete a zužitkujete svoj ​​pozitivizmus vo svoj prospech. Vo firme dokážete svojím nápadom uchvátiť spolupracovníkov, takže môžete očakávať pomoc, ktorá vám nový projekt veľmi uľahčí. Čaká vás zaujímavé peňažné ohodnotenie. Vďaka tomu si budete môcť zariadiť dovolenku a aspoň chvíľu si užiť pre vás tak vzácnu slobodu. V jesennom sychravom období je pre Strelca vhodné venovať sa vzdelávaniu. Horoskop radí, aby ste si prečítali napríklad knihu alebo zašli na výstavu.

Koncom roku 2015 vám bude hrať v prospech vaša sebaistota. Na jedinca opačného pohlavia dokážete zapôsobiť priam magicky. Bude to medzi vami vrieť a iskriť. Váš náprotivok bude úplne očarený a budete prežívať veľa krásnych chvíľ.

 

Napíšte námFacebookGoogle+