Váhy Horoskop 2014

Pre narodených v znamení Váh je charakteristické ich citové založenie, túžba po zážitkoch a radosť zo života. Sú to osoby pravdovravné a mierumilovné. Niektoré problémy im môže spôsobiť ľahkomyseľné nakladanie s peniazmi alebo ich bezstarostnosť.

Na začiatku roka si budete užívať pohodu a budete si rozvrhovať plány na nový rok. Nebojte sa smelších plánov, ktoré zabezpečia nové dobrodružstvo a zážitky. Z tejto idylky Vás ale vytrhne choroba či určitá psychická záťaž. Obklopte sa najbližšími a snažte sa dostať do pohody. V marci Vás pohltí pocit neskonalej túžby a snáď to bude príčinou dosiahnutia dôležitého cieľa. Avšak dajte si pozor, aby ste neboli zaslepení vlastnými cieľmi a nezabudli na svojich najbližších. Keď na nich nezabudnete, umožní Vám to čerpať dodatočnú energiu z Vášho okolia.

Druhá polovica roka bude plná premýšľania o Vašej spokojnosti so životom, prácou i životným partnerom. Avšak Váš život stojí na pevných základoch a v budúcnosti by ho nemalo nič razantne ovplyvniť, okrem Vašej vlastnej žiarlivosti. Vaši najbližší budú pri Vás stáť aj v októbri, kedy sa budete musieť vysporiadať s veľkým smútkom.

Koniec roka bude pokojnejší a hlavne plný lásky. Tešte sa na veľkú zamilovanosť, šťastie a radosť. Budete v siedmom nebi, pretože Vaše city budú recipročné. Skúste preto porozmýšľať, čo by mohlo prispieť k ešte väčšej spokojnosti vo Vašom živote.

 

Napíšte námFacebookGoogle+