Váhy Horoskop 2015

Narodení v tomto jemnom znamení sú citovo a rozumovo založení ľudia túžiaci po harmónii a radosti zo života. Pod vládnucou Venušou môžete byť veľmi tvoriví, či intelektuálne založení. Horoskop 2015 Váham prináša nové informácie aj zmeny. Na rozdiel od roku 2014, ktorý bol v znamení pokoja a myšlienok, tento rok budú mať ľuďia v znamení Váh hŕbu zážitkov.

Začiatkom roka si uvedomíte, že svojej práci venujete príliš veľa času a vaša snaha prichádza navnivoč. Zamestnávateľ vás nedokáže plne oceniť. Nebojte sa preto zmien a ak sa stretnete s lepšou ponukou, nič neriešte a choďte za svojím šťastím. Vyhnete sa tak zhonu a stresu, ktorý neznášate príliš dobre. Horoskop vám odporúča sa na začiatku roka venovať rodine. Zistíte, že niekto môže mať problémy, ktoré pred ostatnými ukrýva.

V jarných mesiacoch je vám Venuša naozaj naklonená. Pod jej pôsobením budete doslova cítiť prítomnosť zaujímavej osoby. Tou môže byť ako váš náprotivok, tak nový kamarát. Každopádne je jasné, že s touto osobou zažijete dobrodružstvo a vyskúšate nové veci. Konečne budete mať číru radosť zo života.

Druhá polovica roka pre vás začne veľmi sľubne. Konečne urobíte posun vo svojej kariére vďaka svojej tvorivosti a nápadom. Zadaným horoskop v lete roku 2015 ukazuje, že sa ich vzťah upevní a prehĺbi. Budete si užívať harmóniu. Slobodné Váhy si užijú veľa romantiky a nové zážitky pri flirtovaní. Horúce letné večery k tomu priamo nabádajú.

S jeseňou príde útlm. Niekto vám bude závidieť vaše doterajšie šťastie a pokúsi sa vás o neho pripraviť. Nenechajte sa ale zlomiť, neutekajte od problému a snažte sa so zradcom vysporiadať sami. Vďaka tomu si uvedomíte, že ste oveľa silnejší a že aj ako Váha dokážete byť rozhodní, keď ide do tuhého. Dajte si pozor aj na vaše zdravie, môže prísť nečakaná nehoda.

Koniec roka 2015 bude v znamení harmónie. Ak vás čakajú dôležité rozhodnutia, pokojne ich odložte, tentokrát sa nič nestane. Užívajte si pohodu ako vo vzťahu, tak v rodine, ale nezabúdajte ani na svojich priateľov. Malá drobnosť od vás na Vianoce ich určite poteší.

 

Napíšte námFacebookGoogle+