Vodnár Horoskop 2015

Narodení v tomto znamení sú typickí tým, že plávajú proti prúdu. Ich názory bývajú odlišné a nadčasové, preto sa môže stať, že sa nestretnú s pochopením. Originálnym a tvorivým Vodnárom horoskop 2015 predpovedá na tento rok veľa zvratov. Na rozdiel od roku 2014, kedy ste skôr oddychovali a mali čas si usporiadať myšlienky, sa tento rok nezastavíte. Urán bude tento rok veľmi nestály.

Už do začiatku roka 2015 skočíte po hlave. Budete zavalení prácou a budete musieť veľmi tvrdo pracovať. Našťastie v tomto období spoznáte pravých priateľov, pretože vám naozaj pomôžu. Naopak tí, ktorí sa ako priatelia iba tvárili, sa vám otočia chrbtom. V marci zistíte, že problémy sa už upokojili, ale vy máte stále veľa energie. Skúste ju využiť pri športe, budete sa cítiť lepšie. Horoskop hovorí, že urobíte dobre, keď budete svoj ​​voľný čas tráviť s rodinou.

Na jar budete mať pocit, že vám vo vzťahu všetko klape a vychádza podľa vašich plánov. Budete však iba ešte chvíľu zotrvávať v blaženej nevedomosti. Neskôr vyjde najavo, že ste si váš náprotivok značne idealizovali. Vodnári budú naraz nerozhodní, na čo nie sú zvyknutí. Predsa len pred vami bude stáť náročné rozhodnutie. Buď budete bojovať, alebo sa váš vzťah rozpadne.

V polovici roka príde podľa horoskopu zlom v medziľudských vzťahoch. V láske to budete mať divoké. Nezadaní Vodnári budú mať šancu na nový zaujímavý vzťah. Pozor však na "ružové okuliare". Tí, ktorí už svoje šťastie našli, si vzťah po predchádzajúcich problémoch veľmi upevnia. Obzvlášť v júli vám bude Urán priať.

S jesennými mesiaci môžu prísť depresie, predísť im môžete, ak vyrazíte medzi ľudí. Neseďte sami doma, zbytočne by ste sa trápili. Ak práve nemáte náladu na spoločnosť, snažte sa venovať práci. Objavíte, že vďaka svojej tvorivosti a schopnosti myslieť o krok dopredu, nájdete riešenie projektu a váš zamestnávateľ vás za to náležite ocení.

Koniec roka 2015 bude už pokojnejší. Vzťahy s rodinou i priateľmi budú harmonické. V zamestnaní budete po predchádzajúcom úspechu veľmi žiadaní. Nebojte sa dopriať si zaslúženú zimnú dovolenku, peniaze na ňu určite nájdete.

 

Napíšte námFacebookGoogle+