Blíženci Horoskop 2016

V tomto znamení zverokruhu, ktorému vládne planéta Merkúr, sa rodia citliví, vnímaví a rozumovo založení ľudia. Podľa hviezd budú mať Blíženci horoskop na rok 2016 skôr pokojný, hlavne v prvej polovici roka. Pozitívnu energiu môžete očakávať v oblasti kariéry, avšak v oblasti vzťahov to môže ľahko škrípať, vďaka faktu, že v sebe ako Blíženci ukrývate dve rozdielne osobnosti.

Začiatok roka 2016 sa bude uberať pokojnou cestou. Vďaka pozitívnemu postavenie planét sa vám prekážky budú vyhýbať. Tento stabilný čas zužitkujte k závažným rozhodnutiam, na ktoré inokedy nebol čas. Oplatí sa tiež plánovať do budúcnosti, myslieť napríklad na finančné zabezpečenie alebo bývanie. V práci vám nič dôležité neutečie. Nenechajte však, aby vás toto obdobie pokoja uspalo a vy ste tak znížili svoje pracovné nasadenie.

Podľa horoskopu budú jarné mesiace v znamení vzťahov. Môžete naraziť na nezhody, avšak nebude sa jednať o nič vážneho. Všetko sa dá riešiť dospelou konverzáciou a kompromisom. Rozhodne by sa Blíženci nemali uchyľovať k agresii či tvrdohlavosti. Buďte otvorení aj iným riešeniam, nesnažte sa stále presadiť tie svoje. V rodine si môžete užívať harmóniu. Vyrazte si napríklad na spoločnú večeru alebo na výlet.

Tempo roku 2016 konečne začne naberať obrátky. V zamestnaní dostanete príležitosť ukázať, čo vo vás je. Kvôli vidine kariérneho postupu trávite v práci veľa času. Možno ste si toho naložili až príliš. Radšej ešte raz zvážte svoje sily. Dlhodobo sa vystavujete stresu, no musíte si aj oddýchnuť. Kvôli práci budete zanedbávať vašu drahú polovičku, čo môže viesť opäť k hádkam.

Po nepokojnom prelome roka prichádza rozumové obdobia. Bohužiaľ až spätne vám dôjde, čo ste mali urobiť inak. Preto budete v peknej „šlamastice“. Horoskop radí, že na problémy vyzrejete jedine tak, keď blízkym vynahradíte predchádzajúce obdobie, kedy ste sa im nevenovali. Buďte pozorní, nešetrite peknými slovami. Nájdite opäť k sebe cestu.

Pre Blížencov opäť svitá na pokojné časy. Konečne budete mať možnosť dosiahnuť svoje ciele v kariére. Pozitívnu náladu budete potom prenášať aj do osobného života. Nájdete stratenú harmóniu vo vzťahu a nezadaní sa budú zoznamovať a užívať si výhody slobodného života. V tomto období vás podľa horoskopu čaká množstvo nových zážitkov a skúseností. Vianoce si najviac užijete v kruhu rodiny.

 

Napíšte námFacebook