Blíženci Horoskop 2017

Hviezdy napovedajú, že Blíženci budú mať horoskop 2016 hlavne v druhej polovici roka veľmi pozitívny. Deti tohto znamenia, ktorému vládne planéta Merkúr, bývajú často intelektuálne založení a vnímaví jedinci. Predovšetkým v oblasti vzťahov sa im tento rok bude dariť, po pracovnej stránke príde obrat k lepšiemu až s letnými mesiacmi. Každopádne aj negatívne skúsenosti sú v živote veľmi dôležité a podstatné. Vďaka nim budete silnejší a nájdete vnútorný pokoj.

Začiatok roku 2017 sa podľa horoskopu odohrá v znamení rodiny a vzťahov. Sami sa zaslúžite, aby medzi vašimi najbližšími pretrvávala harmónia. Drobné spory zvládnete zažehnať hneď v zárodku. Kompromisom sa dá všetko zdarne vyriešiť. Týchto schopností využite aj v zamestnaní, podajte pomocnú ruku tomu, kto je v núdzi. Táto láskavosť sa vám iste vráti.

Aj cez svoju pracovitosť a neustálu snahu sa môžete v práci dostať do nepríjemnej situácie, ak budete chcieť využiť svoje postavenie vo svoj prospech príliš okato. Horoskop radí, aby ste sa na jar 2017 držali v zamestnaní skôr v ústraní. Váš čas ešte len príde. Ak sa dostanete do rozporu, bude dôležité zachovať pokojnú hlavu a nenechať sa vyprovokovať. V zápale "boja" by ste mohli vyrieknuť slová, ktorých by ste neskôr ľutovali. Svoju pozornosť zatiaľ venujte skôr vzťahom. Tu si budete užívať harmónie.

Blížencom nastáva pozitívne obdobie, obzvlášť v kariére, kde konečne budú mať možnosť dosiahnuť svoje ciele. Pozitívnu náladu potom budete prenášať aj do osobného života. Vďaka dobrému naladeniu pre vás bude veľmi jednoduché nadväzovať kontakty s cudzími ľuďmi. Čaká vás preto kopa nových zážitkov a skúseností. Ak ste doteraz nemali šťastie stretnúť toho pravého, práve teraz by ste sa mali mať na pozore. V auguste sú hviezdy podľa horoskopu v tom najlepšom postavení a želajú zamilovaným.

S blížiacim sa koncom roka 2017 vám nečakaná ponuka prinesie zaujímavé šance. Dôležité však je starostlivo zvážiť, či vám to stojí za všetky riziká. Nesnažte sa túto dilemu vyriešiť sami. Blízky priateľ vám iste ochotne poradí. Môžete sa tešiť na obrat k lepšiemu vo vašej kariére. Odmenu máte takmer istú. Blíženci by si však mali dať pozor, aby kvôli práci nezanedbávali svojho partnera. Naučíte sa rozložiť si svoj voľný čas o niečo lepšie.

 

Napíšte námFacebook