Blíženci Horoskop 2021

Blíženci by si v roku 2021 mali dávať pozor na to, aby nespadli do sebadeštruktívnych vzorcov správania. Na svoje okolie budú pôsobiť vyrovnane, avšak v ich vnútornom svete budú čas od času zvádzať boj. Horoskop 2021 budú mať blíženci zameraný na udržanie pokoja na duši. Pôjdete hlboko premýšľať o princípoch fungovania tohto sveta. Dajte ale pozor, aby vám tieto duchovné tendencie neprerástli cez hlavu.

Hneď z jari môžete počítať s tým, že sa bude meniť váš prístup k existujúcim vzťahom. Na povrch sa dostane všetko, čo vám v nich nevyhovuje, čo bude nesmierne náročné. Skúste si ale uvedomiť, že teraz máte unikátnu príležitosť svoje vzťahy harmonizovať a začať sa stýkať s podobne zmýšľajúcimi jedincami. Pre váš rozvoj budú veľmi nápomocní.

S príchodom leta budú vplyvom Jupitera vo Vodnárovi Blíženci dočista oplývať kreativitou a svoje nápady budú mať chuť realizovať všade, kde to len pôjde - či už pôjde o umenie, prácu alebo varenie. Horoskop naznačuje, že budete na svoje okolie pôsobiť solídne, a tak vám nebude robiť problém dohodnúť prakticky čokoľvek. Táto energia sa vás bude držať po celý rok 2021, tak sa jej nebojte využiť na plnenie svojich cieľov.

Počas druhej polovice roka v sebe budete držať určitý konflikt, možno boj medzi rozumom a srdcom. Ak sa budete cítiť bezradne, určite vyhľadajte pomoc niekoho, komu veríte. K tomu, aby si človek urobil vo svojich myšlienkach patričný poriadok, mu občas stačí sa proste len vyrozprávať.

Blíženci sú známi tým, že majú "rozdvojenú" osobnosť a kvôli tomu dokážu meniť svoju podobu ako chameleón. V dôsledku potom bývajú náladoví a nerozhodní. Ak patríte do tohto vzdušného znamenia, horoskop radí, aby ste sa venovali aktivitám, ktoré vám pomôžu nájsť rovnováhu. Môže to byť napríklad tai-či, joga alebo rôzne techniky uvoľňovania tráum, ktoré vedú k vyššej integrácii osobnosti.

Ku koncu roka sa na vás môže navalit frustrácia. V takýchto momentoch nesmiete zabúdať na to, že nič netrvá večne. Rok 2021 pre vás bude veľmi nabitý, ale s trochou vôle ho zvládnete s ľahkosťou. Nebojte sa výziev, ktoré vám vstúpia do cesty. Keď budete silní a postavíte sa im čelom, čoskoro si vás nájde zaslúžená odmena.