Býk Horoskop 2016

Deti tohto zemného znamenia pod nadvládou Venuše často vyniknú svojím zodpovedným prístupom k situácii a snahou o čo najpraktickejšie riešenie. Horoskop 2016 Býkom radí, aby to tento rok využili nielen v zamestnaní, ale hlavne v osobnom živote. Pri riešení problémov vo vzťahoch alebo v rodine sa nenechajte strhnúť agresiou, ničomu tým nepomôžete. Vlani vás horoskop a hviezdy viedli síce pokojnou cestou, no tento rok budete čeliť nejednému významnému zvratu.

Po profesijnej stránke zaiste nemáte problémy. Býk je všeobecne poctivý pracant, v akomkoľvek povolaní bude vďaka svojmu prístupu a usilovnosti vynikať. Vedúci pracovníci si samozrejme také vlastnosti cenia. Nesnažte sa to využiť, mohlo by sa stať, že kvôli malým nezhodám na pracovisku, dostanete "čierny bodík".

Jar roku 2016 pre vás bude znamenať hlavne osobnostný posun. Vo vzťahoch vám to príliš vychádzať nebude. Dostanete sa do nepríjemnej situácie, hádky alebo rozporu, ktorý vám otvorí oči. Starostlivo zhodnotíte svoje správanie a činy, a uvedomíte si, že ste sa nezachovali fér. Nebuďte tvrdohlaví a neberte túto udalosť ako osobnú prehru. Skôr ako poučenie.

Horoskop ukazuje, že v letných mesiacoch nezdary konečne pominú. Budete excelovať po pracovnej stránke, kde vás môže čakať kariérny posun a dariť sa vám tiež začne v medziľudských vzťahoch. Nezadaní sa smelo pustia do zoznamovania. Tí, ktorí si užívajú pevného vzťahu, sa môžu tešiť z harmónie a domácej pohody.

Jeseň Býkom prinesie zaujímavé šance. Dostanete ponuku, ktorá sa neodmieta. Samozrejme by to znamenalo isté obete. Pri riešení tejto dilemy môžete na okolie pôsobiť neprístupne a uzavreto. Poraďte sa s niekým blízkym, komu veríte. Spoločne určite prídete na vhodné riešenie. V septembri budú stáť hviezdy v negatívnom postavení. Dajte si pozor najmä na úrazy.

Rok 2016 bude končiť už pokojnejšie. Býk bude v tomto období vyrovnanejší. Práve toto obdobie je vhodné pre investície alebo dlhodobé plánovanie. Nenechajte sa však ukolísať harmóniou. Buďte stále aktívni, športujte, choďte do spoločnosti. Majte sa tiež na pozore pred problémami v užšom kruhu rodiny. Možno bude chcieť niekto pred vami zatajiť zásadné informácie. Ak sa chcete dozvedieť viac, najprv si musíte k človeku vybudovať cestu, aby vám veril. Buďte milí, nešetrite pozornosťou, ale samozrejme všetko s mierou.

 

Napíšte námFacebook