Býk Horoskop 2017

Horoskop 2017 Býkom odporúča, aby sa tento rok kvôli zamestnaniu príliš nestresovali. Ich čas príde až v druhej polovici roka. Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu, ktorému vládne planéta Venuša, bývajú často zodpovední a spoľahliví. Nebojte sa tieto kladné vlastnosti využiť vo svoj prospech. Obzvlášť v oblasti ľudských vzťahov sa vám tento rok bude vďaka pozitívnemu postaveniu planét veľmi dariť.

Drobné prekážky sa Býkom dostanú do cesty hneď zo začiatku roku 2017. Vaša kariéra stagnuje a vy budete zvažovať, či podniknúť nejaké kroky. Pri riešení tejto dilemy môžete na okolie pôsobiť neprístupne a uzavreto. Nemali by ste však od seba svojich blízkych odtláčať. Podľa horoskopu by ste sa v tomto období mali zamerať skôr na vzťahy a svoj osobný rozvoj, a pokiaľ ide o vašu prácu radšej sa držať v ústraní a vyčkať. Nie nadarmo sa hovorí, kto nič nerobí, nič nepokazí. Vo vašom okolí si tiež dajte pozor na podvodníkov. Zlí ľudia by sa mohli pokúsiť využiť vašu roztržitosť.

Prelom roka prinesie narodenému v tomto znamení drobné problémy v rodine. Minulé mesiace ste trávili veľmi aktívne, teraz však už nemáte toľko energie a času starať sa o malichernosti. Niektorých členov vašej domácnosti by takéto správanie mohlo uraziť. Hádkam môžete v júli predísť otvorenou konverzáciou. Potom už sa Býki môžu tešiť na zmierenia, ktoré bude naozaj sladké.

Býkom sa najviac bude dariť na jeseň roku 2017. Práve v tomto období sú hviezdy v stabilnom postavení, preto budete zažívať úspechy vo všetkých oblastiach. Vzťahy, obzvlášť tie dlhodobé budú veľmi intenzívne, aj keď sa predtým vyskytli menšie nezhody. Pre nezadaných potom bude veľmi jednoduché nadväzovať kontakty s potenciálnymi partnermi, a bude tu veľká šanca, že sa medzi nimi skrýva aj vaša spriaznená duša. Každopádne stavu zamilovanosti sa nevyhnete. Pokiaľ ide o vašu kariéru, podľa horoskopu sa konečne dočkáte zaslúženého ocenenia a odmeny. Zdraví budete ako rybičky, všetky neduhy sa vám budú vyhýbať.

S koncom tohto roka sa potom opäť zameriate na kariéru, kde sa ti najusilovnejší z vás môžu dočkať aj pracovného postupu. Vzťahy Býkov na pracovisku budú veľmi priateľské, a vy sa tak budete môcť sústrediť na nadchádzajúce sviatky. Nezabudnite aj na odpočinok a nadeľte si napríklad zimnú aktívnu dovolenku, aby ste dobili energiu.

 

Napíšte námFacebook