Býk Horoskop 2018

Hviezdy napovedajú, že Býk bude mať Horoskop 2018 veľmi pozitívny. Najmä čo sa týka kariéry. Narodení v tomto znamení, ktorému vládne planéta Venuša, sú spravidla zodpovední jedinci, na ktorých je spoľahnutie. Po pracovnej stránke sú takéto vlastnosti veľmi cenené, nebojte sa preto ukázať, čo dokážete. Pamätajte, že šťastie praje odvážnym. Stačí si vytýčiť jasný cieľ, vo svojej snahe vytrvať a žiadny problém pre vás nebude príliš veľký.

Hneď zo začiatku roka 2018, vďaka pôsobeniu Marsu v Škorpiónovi, pocítite veľkú porciu telesnej i duševnej energie. Môžete tak očakávať, že vaša cesta za úspechom bude takmer priama. Ak sa vyskytnú drobné prekážky, hravo ich zvládnete prekonať. Motivácia vám rozhodne chýbať nebude. Vo voľnom čase si teraz najviac užijete spoločnosť priateľov. Nezabúdajte tiež na svoju fyzickú kondíciu. Energie bude mať Býk dosť, ak napríklad nie ste spokojní so svojou postavou, teraz je ten najlepší čas niečo pre to urobiť urobiť.

Jarné mesiace podľa horoskopu sľubujú intenzívne zmysly. Aj vaše emócie budú v tomto období, keď všetko okolo kvitne, veľmi silné. Práca a kariéra je tak vytlačená do úzadia. Teraz sa chcete sústrediť na lásku, umenie a skrátka na všetko, čo považujete za krásne. Vo vzťahoch môže Býk očakávať romantiku, veľké gestá, aj vášeň. Tí jedinci, ktorí doteraz boli nezadaní, majú najväčšiu šancu utvoriť nový vzťah práve v tomto období. Naopak tí, ktorí už svoje šťastie našli, si budú dosýta užívať harmóniu.

V lete 2018 bude stále panovať dobrá nálada. Možno za to môže pretrvávajúca zamilovanosť, no možno aj úspechy v pracovnej sfére života, ktoré vám tieto mesiace prinesú. Dariť sa vám bude najmä v odvetví obchodu a financií. Vyznačovať sa budete tiež dobrými organizačnými schopnosťami. Vzťahy v tomto období neprinesú žiadne zvraty. Harmóniu si užijete v rámci celej rodiny. Aj keď je vonku teplo, dbajte na svoje zdravie

Skracujúce sa dni prinesú Býkom podľa horoskopu výhodu v práci s ľuďmi. Vďaka vplyvu Venuše vo Váhach budete na svoje okolie pôsobiť veľmi príjemným až okúzľujúcim dojmom. Nebojte sa toho využiť ako v osobnom živote, tak aj v zamestnaní. Teraz je napríklad vhodný čas pohovoriť si s nadriadeným o zvýšenie platu. Nesmiete sa však v rozhovore uchýliť k arogancii, tým by mohlo byť všetko stratené. Zima takisto spôsobí závažné rozhodnutie, pri ktorom môžete zneistieť. Niekto zrejme objaví vaše slabé miesto.

 

Napíšte námFacebook