Horoskop 2017

S novým rokom prichádza aj nový Horoskop 2017. Podľa nášho skúseného tímu astrológov aj tento rok zažijete veľa úspechov ako v osobnom živote, ako aj v oblasti kariéry. Budú vás čakať ako radostné okamihy, tak zvraty a výzvy. Nemusíte sa ale ničoho obávať. S naším horoskopom budete na všetko pripravení. Naše horoskopy pre vás pripravujeme podľa tradičných zákonitostí, ktoré používali helénski astrológovia už okolo roku 200 pr. n. l.

Ak chcete rok 2017 prežiť naplno, odporúčame mať oči otvorené dokorán a starostlivo sledovať nielen naše webové stránky, ale tiež svet okolo vás. Nechcete si predsa nechať uniknúť unikátne neopakovateľné príležitosti. Nečakajte, že vám šťastie spadne do lona len tak samo od seba. Vyjdite mu v ústrety.

V oblasti vzťahov ukazuje horoskop 2017 pozitívnu energiu hlavne v prvej polovici roka. Hviezdy budú priať ako dlhodobým vzťahom, tak tým, ktorí svoju spriaznenú dušu ešte len hľadajú. Najväčšie šance na zoznámenie môžete očakávať na prelome jarných a letných mesiacov. Tento rok nie je dobrý nápad snažiť sa veci urýchliť, horoskop naopak odporúča trpezlivo vyčkať, až si vás osud vyhľadá. Vtedy bude vaša láska o to silnejšia.

V kariére potom horoskop sľubuje pokrok aj osobný rozvoj. Nič ale v živote nie je zadarmo, preto by ste sa obzvlášť tento rok, v roku 2017, nemali báť zariskovať. Až budete mať svoje myšlienky zrovnané a svoje ciele pevne nastavené, presne budete vedieť kedy nastane tá pravá chvíľa pre vás, aby ste si išli za tým čo chcete. Horoskop tým najpracovitejším pracovníkom sľubuje i kariérny postup.

Hviezdy vám opäť prichystali nabitý rok. Nudiť sa rozhodne nebudete, naopak si budete užívať života a možno si splníte aj vaše dlhoročné sny! Viac informácií o tom, ako sa tento rok bude vyvíjať, nájdete v horoskope pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Prečítajte si, čo pre vás tento rok prichystal!


Jupiter vo Váhach
9.9. 2016 - 10.10. 2017
g
9.9.
Jupiter v Škorpiónovi
10.10. 2017 - 8.11. 2018
h
10.10.

V tomto období si veľmi užijete cestovanie v spoločnosti druhých ľudí. Budete mať tiež tendenciu zaujať konvenčné morálne postoje a nielen preto budete mať všeobecne stabilné vzťahy. Pokiaľ ale súčasná situácia vašim túžbam a súčasným potrebám nevyhovuje, či už citovo alebo finančne, potom narazíte minimálne na jeden prevrat.

V tomto období môžete očakávať možný hmotný zisk z investícií, daní alebo poistenia. Nebezpečenstvo vám ale hrozí, ak sa svojimi finančnými prostriedkami budete príliš riskovať, aj keď vás to napríklad láka. Vplyvom tohto umiestnenia tiež dostať môže viac priestoru vaša temná stránka.

Saturn v Strelcovi
18.9. 2015 - 20.12. 2017
i
18.9.
Saturn v Kozorožcovi
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

V tomto období sami sebe nedovolíme byť voči ostatným príliš dôverčiví. V podvedomí máme stále ukotvené realistické vedomie nebezpečenstvo. Zrejme tiež pocítite veľký zmysel pre zodpovednosť, či strach riskovať a tendenciu odsudzovať jedincov, ktorí sa rizika neboja. Výhodné bude v tomto období plánovať do ďalekej budúcnosti - ako v pracovnom, tak v osobnom živote.

Toto obdobie môže so sebou priniesť obavy o zlyhanie alebo odmietnutie. Vyhovovať vám tak bude skôr podriadené postavenie - obzvlášť ak ide o zamestnanie, ktoré so sebou prináša veľa zodpovednosti. Pokojnejšie sa budete cítiť, ak sa budete držať presne stanovených pravidiel. Pozitívnym vplyvom tohto obdobia je stálosť a schopnosť bojovať s nepriazňou.

Urán v Baranovi
28.5. 2010 - 15.5. 2018
a
28.5.

Veľa energie, ktorú v tomto období pociťujete dokážete určite naplno zužitkovať. Pokiaľ ide o oblasť kariéry, svojou originalitou dokážete prispieť k nejednému úspešnému dokončeniu projektu. Tendencia presadzovať svoje myšlienky hlava nehlava sa v tomto období iste oplatí. Energiu a zmysel pre humor, ktorým tiež budete disponovať, výborne využijete napríklad vo vzťahoch. Pracovných, ale aj osobných.

Neptún v Rybách
4.4. 2011 - 12.12. 2020
l
4.4.

V tomto období zrejme budete pociťovať veľkú mentálnu silu. Pokiaľ na niečo budete myslieť dostatočne často a intenzívne a pridáte k tomu aj nutnú dávku trpezlivosti; časom sa vysnívaného zaručene dočkáte. Kvôli vašej mierumilovnej a charitatívnej povahe sa ale sami možno dostanete do finančnej tiesne, z čoho môžu plynúť aj existenčné problémy.

 

Napíšte námFacebook