Kozorožec Horoskop 2016

Horoskop 2016 Kozorožcom prezrádza, že hviezdy im budú priať najviac okolo polovice tohto roka. Narodení v tomto znamení pod vládou Saturna dokážu byť veľmi ambiciózni a v dosahovaní svojich cieľov veľmi zodpovední a spoľahliví. Tieto vlastnosti tento rok využijete hlavne v oblasti kariéry, kde môžete očakávať veľké množstvo pozitívnej energie. V oblasti vzťahov si spočiatku nebudete istí, ale s prelomom roka sa všetko zmení vo váš prospech.

Narazíte na prekážky v oblasti vzťahov. Možno si so svojou polovičkou alebo blízkym priateľom nerozumiete tak ako predtým. Nie je na tom však nič divného. Tak ako ostatní, aj vy sa časom meníte a dospievate. Tieto drobné nezhody, však pre rozumného Kozorožca nie sú dôvodom robiť unáhlené závery. Podľa horoskopu sa vám dostane užitočných rád u rodinných príslušníkov. Dbajte tiež na svoje zdravie. V tomto období ľahko podľahnete prechladnutiu. Prevencia je veľmi dôležitá.

S jarou roka 2016 sa objavia nečakané problémy v práci. Či už sa bude jednať o nezhodu s kolegami, zmenu pracovného prostredia či nadriadeného, budete si musieť v každej situácii poradiť sami. Zdá sa, že v ťažkých časoch sa každý snaží zachrániť iba vlastnú kožu. Tento krát pomocnú ruku nečakajte. Ukážte, že na to máte a že ste pre firmu nenahraditeľní. Neskôr sa určite dočkáte zaslúženej odmeny. Nezanedbávajte ani svoj osobný život. Partner by si mohol zle vysvetliť zvýšenú mieru vašej neprítomnosti.

Druhá polovica roku so sebou prináša pre Kozorožcov veľa zmien. Čo sa týka vašej kariéry, priamo excelujete. Ani po zažehnaní problémov nepoľavujte vo svojom tempe a tak vyniknete medzi ostatnými spolupracovníkmi. Môžete očakávať aj pracovný postup, po ktorom budete mať konečne viac voľného času. Robte to, čo vás baví a napĺňa. Vyrazte medzi ľudí. Nakoniec si budete istejší aj pri zoznamovaní a nadväzovaní kontaktov.

Na jeseň a v zime 2016 objavíte novú energiu v oblasti vzťahov. Pre nezadaných prichádza práve teraz pravá chvíľa, kedy môžu stretnúť toho pravého. Zadaní si naopak budú užívať po náročnejších časoch opäť harmóniu a vzájomné porozumenie v spokojnom vzťahu. V rodine sa síce môžu objaviť isté nezhody a spory, tie však budú rýchlo zažehnané. Podľa horoskopu by si Kozorožci toto obdobie mali užiť na plný plyn a bez výčitiek.

 

Napíšte námFacebook