Kozorožec Horoskop 2017

Pre tento rok sľubuje Horoskop 2017 Kozorožcom úspechy v kariére. Čo sa ale týka oblasti vzťahov, môže to cieľavedomým a ambicióznym narodeným v tomto znamení pod nadvládou Saturnu trochu škrípať. Obzvlášť v druhej polovici roka. Pozitívnu energiu pocítite hlavne pokiaľ ide o vašu osobnosť. Zažijete veľký osobnostný posun a nájdete nový vnútorný pokoj. Ako novému vyrovnanému človeku sa vám potom bude dariť oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým.

Perné obdobie čaká podľa horoskopu Kozorožcov hneď zo začiatku roka. Čo sa týka vašej kariéry, priamo exceluje. Ani po Vianočných sviatkoch nepoľavuje vo svojom tempe, preto ľahko vyniknete nad ostatnými kolegami. Môžete očakávať aj pracovný postup, po ktorom konečne budete mať po nejakej dobe, keď ste svoj život museli prácu doslova prispôsobiť, opäť viac voľného času.

Jarné mesiace roku 2017 prinesú stabilné obdobie. Možno síce zažívate v dlhodobom vzťahu krízu, to ale nie je ospravedlnenie pre odťažité správanie. Stačí sa o probléme otvorene porozprávať a uvidíte, že bude hneď zažehnaný. Rozhodne by ste sa nemali uchyľovať k riešeniu problému takzvanou "tichou domácnosťou". Keď sa budete obaja snažiť, čoskoro nájdete stratenú harmóniu.

Horoskop na vás apeluje, aby ste tento rok obzvlášť na prelome roku 2017 pomoc neodmietali. Prílišné vystavovanie sa stresu, môže poškodiť vaše zdravie. V práci budete možno opäť musieť tráviť viac času, než by sa vám páčilo, snažte sa si ju aspoň nebrať domov. Venujte dostatok pozornosti svojmu partnerovi, v opačnom prípade by ste si opäť miesili na problémy. Navyše partner by si mohol zle vyložiť zvýšenú mieru vašej neprítomnosti. Pozor dajte aj na svoje zdravie, Kozorožcom sa zrejme v tomto období nevyhnú žalúdočné ťažkosti. Bude sa ale jednať len o dočasný problém.

Posledná tretina roka sa bude odohrávať v znamení vzťahov. Hviezdy sa konečne dostanú do tej správnej pozície a obzvlášť nezadaným sa bude veľmi dariť nadväzovať kontakty s opačným pohlavím. Tí z Kozorožcov, ktorí sú v dlhodobom vzťahu si budú opäť užívať harmónie. Zabudnú na nezhody, ktoré sa udiali a budú si užívať príjemne strávené chvíle v dvoch. Čo sa týka vašej kariéry, horoskop ukazuje, že obzvlášť v decembri sa vám bude opäť dariť. Práca vám pôjde pekne od ruky, bez väčšej snahy, či premýšľania, čo sa pred Vianocami hodí.

 

Napíšte námFacebook