Kozorožec Horoskop 2018

Hviezdy napovedajú, že Kozorožec bude mať Horoskop 2018 napospol pozitívny. Ľudia narodení v tomto znamení, ktorému vládne planéta Saturn, sa môžu tešiť na mnoho udalostí, či už kladných alebo negatívnych. Ale tak to už v živote chodí. Dôležité je sa z minulosti poučiť. A práve to by mal mať Kozorožec tento rok na pamäti. Navyše, vďaka vašej praktickej povahe a tendencii usilovne pracovať, si s problémami nakoniec vždy poradíte.

Hneď na začiatku roka vám vplyv Marsu v Strelcovi prinesie túžbu bojovať za vlastné presvedčenie - čo potenciálne môže znamenať problémy. Ak budete v rozporoch s nejakou autoritou (napríklad s nadriadeným) príliš neústupní, situácia pre vás nemusí dopadnúť dobre. Výhodné je zachovať pokojnú hlavu, situáciu zhodnotiť realisticky a vedieť, kedy sa oplatí riskovať a kedy by ste naopak mali radšej ustúpiť. Frustráciu, či prebytok energie si najlepšie vybijete napríklad pri športe.

S jarnými mesiacmi roku 2018 a postupným otepľovaním sa roztopia aj vaše city. Lákať vás bude všetko nové, napríklad spoločnosť druhého pohlavia. Nezadaným jedincom horoskop sľubuje, že si práve v tomto období užijú veľkú dávku dobrodružstva, ale aj flirtu. Navyše je veľká šanca, že sa z náhodnej známosti stane aj veľká láska. Stačí chcieť a vytrvať.

Každý Kozorožec sa v lete 2018 môže tešiť na upokojenie situácie v oblasti kariéry. Predchádzajúce problémy sú prekonané alebo zažehnané a vy sa pomaly môžete začať dostávať do tempa. Pokiaľ sa o niečo usilujete, práve teraz je tá správna chvíľa ukázať, čo vo vás je. Vzťahy budú v tomto období stabilné, a tak sa nemusíte obávať, že vo vašom najbližšom okolí nastanú nejaké nezhody. Sprevádzať vás bude harmonická energia.

Jeseň roku 2018 prinesie podľa horoskopu možné problémy. Kvôli vplyvu Venuše v Škorpiónovi bude Kozorožcov lákať zakázané ovocie. Vaše city budú intenzívne, ale na druhú stranu budete robiť všetko pre to, aby to na vás nebolo poznať. V krajných prípadoch to môže dokonca znamenať aj neveru. Naopak, čo sa pracovného života týka, budete zažívať pokojné obdobie. Bude sa vám dariť rýchlo analyzovať a zneškodniť problémy všetkého druhu. Ak pridáte ešte trochu usilovnosti a pracovitosti navyše, zaslúženú odmenu budete mať takmer na dosah.

S koncom roka sa dianie okolo vás konečne upokojí. Môžete sa tak na moment zastaviť a zhodnotiť uplynulé udalosti. Najlepšie vám teraz podľa horoskopu bude v úzkom rodinnom kruhu alebo kdekoľvek, kde sa cítite v bezpečí.