Lev Horoskop 2016

Lev nebude mať rozhodne horoskop 2016 jednoduchý. Nestále hviezdy pripravili v tomto roku cieľavedomému znameniu pod vládou Slnka nejednu ťažkú situáciu. Rozhodne však nezúfajte. Práve kvôli tohtoročným udalostiam budete oveľa silnejší, získate veľmi cenné skúsenosti do života a budete oveľa vyrovnanejším človekom. Rok 2015 bol pre vás úspešný, čo sa týka kariéry. To bude platiť aj teraz. Vďaka svojej pevnej vôli a vysokému pracovnému nasadeniu dokážete stanovené ciele dosiahnuť.

Z počiatku roku sa objavia problémy vo vzťahoch. Zistíte, že človek, ktorý vám bol dlhú dobu blízky, sa vám začína trochu odďaľovať. City medzi vami už nie sú tak vrelé, ako boli kedysi. To ale nie je dôvod robiť predčasné závery. Dôležité je o pocitoch hovoriť. Aj keď ste v duši dobrodruhovia a radi skúšate nové veci, hviezdy vám radia, aby ste práve v tomto prípade boli rozvážni a radšej sa držali istôt. Oplatí sa to do budúcnosti. Problémy v osobnom živote sa môžu odraziť aj vo vašej kariére. Na prácu sa nedokážete plne sústrediť, okolie je ale chápavé a podá vám pomocnú ruku.

Jar 2016 vami trochu otrasie. Nečakane prídu ťažkosti v zamestnaní. Môže sa jednať o finančné problémy samotnej firmy, neúprimných kolegov, ale aj nezhodu s nadriadeným. V týchto chvíľach sa uchýľte do spoločnosti rodinných príslušníkov. Len oni dokážu pozdvihnúť vašu skleslú dušu. V oblasti vzťahov sa situácia upokojila, s partnerom nachádzate v tomto období stratenú harmóniu.

V lete budú mať Levy čo robiť, aby dohnali pracovné resty. Horoskop radí dovolenku radšej odložiť na jesenné mesiace a problémy radšej nepodceňovať. Čaká vás tvrdá práca. Hlavne august 2016 bude mať lev veľmi hektický. V tomto období však na druhej strane získate veľa skúseností, ktoré budete môcť využiť neskôr a zaistia vám dokonca kariérny postup.

Ďalšia časť roka už bude pomerne pokojnejšia. O prácu sa už strachovať nemusíte a môžete sa opäť sústrediť na vzťahy. V dlhodobých je v tomto stabilnom období čas na ďalší krok. Levi, ktorí sú stále na love, si budú užívať flirtu aj zamilovanosti. Rodinné problémy sa vám tiež vyhnúť a tak si konečne budete môcť užívať pohodu a relax. Horoskop odporúča, aby ste sa odmenili nejakým nevšedným zážitkom. Budete mať skvelú náladu.

 

Napíšte námFacebook