Lev Horoskop 2017

Podľa hviezd bude mať Lev horoskop 2017 v prvej polovici roka orientovaný skôr na vzťahy. Avšak ani kariéra nepríde skrátka. Na jeseň sa objaví veľmi výhodná ponuka. Deti tohto cieľavedomého a autoritatívneho znamenia, ktorému vládne Slnko, budú síce musieť prekonať určité ťažkosti, ale výsledok bude stáť za to. Skúsenosti, ktoré tento rok získate, vás veľmi obohatia. A to ako po osobnostnej stránke, tak čo sa týka vyrovnanosti. Znovu nájdete vnútorný pokoj.

Horoskop hovorí, že pre vás bude zo začiatku roka náročné dosiahnuť v práci svoje. Nerobte si plané nádeje, zhodnoťte situáciu realisticky. Sami dobre viete, že lepšie bude sústrediť energiu iným smerom. Neprepadajte však depresii. Využite tento čas napríklad na rozvoj po sociálnej stránke. Vyrazte do spoločnosti, oprášte staré kontakty. V marci roku 2017 budete mať veľkú šancu dokonca stretnúť spriaznenú dušu. Hviezdy vám budú naklonené.

Na jar si Lev smelo môže užívať harmóniu vo vzťahoch - čerstvú zamilovanosť alebo súhru s partnerom vo vzťahu. Všetko vychádza podľa plánu. Využite toto pokojné a stabilné obdobie k riešeniu otázok dlhodobejšieho rázu. Urobte si čas aj na aktívny relax.

S prelomom roka horoskop odporúča spozornieť. Lev by si nemal kvôli novému vzťahu nechať uniknúť dôležité udalosti. Je dôležité stáť stále s nohami pevne na zemi. Mohlo by sa stať, že zmeškáte lukratívnu pracovnú ponuku, ktorá sa už nebude opakovať. Nesnažte sa veci lámať cez koleno, radšej sa zmierte s tým, že nie vždy môžete mať nad všetkým kontrolu. Až vám to dôjde, uľaví sa vám a už sa dlhšie nebudete musieť stresovať. Pozor dajte aj na svoje zdravie. Neberte ani drobné prechladnutia na ľahkú váhu.

Zástupcovia znamení Leva nebudú mať s príchodom jesene a zimy príliš času na odpočinok. Prekonanie krízy vo vzťahu vás donúti pozmeniť vaše priority. V zamestnaní budete mať podľa horoskopu v októbri 2017 nejaké resty a budete mať čo doháňať. Vďaka vašej bojovnej povahe ale všetko zvládnete. Dôležité je sa nevzdávať a snažiť sa stále motivovať nielen seba, ale aj svoje okolie. V tomto období môžete tiež očakávať zaslúžený kariérny postup. Konečne budete žať ovocie svojej snahy. Stačí len vyjsť svojmu šťastiu v ústrety.

 

Napíšte námFacebook