Lev Horoskop 2021

Lev bude mať horoskop 2021 nabitý najrôznejšími zážitkami. Tento rok praje návštevám dosiaľ nepoznaných miest a zblíženiam s ľuďmi, u ktorých by ste to naozaj nečakali - možno dokonca s niekým, kto vám v predchádzajúcej dobe pripadal úplne nesympatický. Týmto spojeniam neodporujte - mohli by vám razantne pomôcť vo vašom posune. Lev neznáša rutinu, a tak mu premenlivosť tohto roka bude veľmi vyhovovať.

Na jar sa prebudí k životu ako vaše telo, tak aj myseľ, a tak budete mať obrovskú chuť do života a veľa nápadov. Vaša mentálna energia bude neoblomná a Lev tak bude mať pocit, že je na vrchole sveta - dajte si však pozor na precitlivenosť, ktorá by vás mohla rýchlo zraziť dole. Budete mať tendenciu brať si narážky druhých až príliš osobne - odporúčame svoje pocity neskrývať a komunikovať ich. Len tak sa z pasce svojich emócií úspešne vymaníte.

V lete budete vplyvom Jupitera vo Vodnárovi veľmi nápomocní svojmu okoliu, a to hlavne rodine. Horoskop naznačuje, že by sa v tomto kruhu mohlo stať niečo, čo úplne rozhodí vzťahy medzi vašimi príbuznými - pravdepodobne nejaký konflikt. Jeho riešenie budete hrať veľkú úlohu, a tak sa tejto zodpovednosti nevzdávajte. Nezabúdajte však ani na starostlivosť o seba - naplánujte si napríklad peknú dovolenku alebo začnite s nejakým športom.

V druhej polovici roka 2021 vám budú do života prichádzať nezvyčajné zážitky. Napríklad pre výlety do nepoznaných miest je toto obdobie priamo ideálne. Tiež majte oči na stopke, čo sa týka priateľov a vášho sociálneho kruhu - ten sa bude dosť rozširovať a do vášho života by dokonca mohla prísť osoba, ktorá ho otočí kompletne hore nohami.

Horoskop je silne naklonený vášmu rastu, otázkou je, či na neho ste pripravení. Nebojte sa ísť aj do tých najťažších výziev, a to hlavne pracovných - čoskoro za ich prekonanie budete žať ovocie.

Na konci roka bude Lev doslova rád, že sedí. Celý rok 2021 pre vás bol šialene unavující a nástup zimy prinesie ideálne obdobie pre oddych v príjemnom rodinnom kruhu. To vás naštartuje do ďalších výziev života, načerpáte novú energiu a za pár týždňov sa zase budete môcť nadýchnuť a ísť si plniť aj tie najtajnejšie sny.