Panna Horoskop 2017

Pod vládou Merkúru bývajú narodení v tomto znamení veľmi pracovití a rozumovo založení. Horoskop 2017 bude mať Panna pozitívny skôr až okolo polovice roka. V hektickom pracovnom tempe, v ktorom sa budete zo začiatku roka pohybovať, sa budete musieť navyše vysporiadať aj s dôležitými udalosťami v oblasti vzťahov. Všetky prekážky nakoniec zvládnete prekonať, potom vás ale čaká stabilné obdobie plné pozitívnych zmien a konečne budete mať čas rozjímať.

Podľa horoskopu sa hneď zo začiatku roka v zamestnaní objavia problémy. Môže sa jednať o zmenu nadriadeného alebo pracovného prostredia, ale aj krízu spojenú s peniazmi. Pre vás to samozrejme znamená veľa driny a podriadení rozvrhu pracovného dňa. Tento fakt môže spôsobiť problémy aj vo vašom vzťahu. Stretnete sa s nedôverou partnera. Pokúste sa vyhradiť si aspoň jeden večer v týždni, kedy sa budete plne venovať svojej polovičke a uvidíte, že problémy budú čoskoro zažehnané.

So stresom v práci sa Panna stretne aj vo zvyšku prvej polovice roku 2017. Bude potrebné vyriešiť akútny problém, ktorý neznesie odklad. Rodina vás v týchto chvíľach samozrejme podrží. Po tvrdej práci, kvôli ktorej možno dokonca budete musieť odložiť dovolenku, horoskop ukazuje, že príde konečne úspech. Môžete očakávať dokonca kariérny postup.

S neskorým letom a jeseňou 2017 prichádza upokojenie ako v oblasti kariéry, tak aj v oblasti vzťahov. Hviezdy sú v tej správnej pozícii a tak Panne nič nebráni užiť si nachádzajúce letné mesiace. V práci sa situácia po predchádzajúcich problémoch upokojila a vy máte konečne viac voľného času, môžete ho tráviť v prírode, so svojimi najbližšími, alebo zájdite napríklad na pohárik so starým známym. Spoločnosť vám každopádne urobí dobre.

Nezdary konečne pominú. Panny, ktoré sú nezadané, budú mať šancu na zoznámenie. Podľa horoskopu v tomto období tiež narastá šanca na nájdenie toho pravého. Jedinci vzťahu budú jedine spokojní. Nájdete opäť harmóniu a vaša domácnosť bude prekvitať. Nečakaná ponuka v oblasti kariéry, vám otvorí zaujímavé možnosti. Dôležité však je starostlivo zvážiť všetky pre a proti, či to stojí za všetky riziká. Dbajte na prevenciu, nenechajte si pokaziť koniec roka 2017 chrípkou.

 

Napíšte námFacebook