Rak Horoskop 2016

Horoskop 2016 pripravil Rakom veľmi pozitívny rok, plný zážitkov a nových cenných skúseností. Jedinci narodení v tomto znamení, ktorému vládne prirodzená družica Zeme - Mesiac, bývajú často citlivými, emocionálne založenými a vnímavými bytosťami. V roku 2015 Rakom hviezdy prichystali zmeny v oblasti vzťahov. Tento rok sa však môžete tešiť viac na pracovný pokrok, rozvoj osobnosti a isté precitnutie, vďaka ktorému budete oveľa dospelejší a vyrovnanejší než predtým.

Zima roku 2016 sa podľa horoskopu odohrá v znamení rodiny. Sami sa zaslúžite o to, že medzi vašimi najbližšími pretrvá harmónia. Ak sa vyskytnú spory, navrhnite kompromisy výhodné pre obe strany. Tieto schopnosti využite aj v zamestnaní, podajte pomocnú ruku tomu, kto je v núdzi. Ľudia si dobré skutky pamätajú.

Vaša pozitívna energia sa bude prenášať aj do okolia, a tak budete obklopení dobrými a šťastnými ľuďmi. Nesnažte sa však žiť v dokonalej bubline a zabúdať na vonkajší svet. Podľa horoskopu príde nečakaná udalosť, ktorá bude vyžadovať vašu pozornosť a schopnosť rozhodnúť sa v prvej sekunde. Môže sa jednať o situácie v zamestnaní alebo problémy v medziľudských vzťahoch. Každopádne vás táto skúsenosť poznačí.

Po prekonaní ťažkých časov Rak zistí, že dospel. Už ste vyrovnanejšia osobnosť, ktorú nič len tak nerozhodí. Zužitkujete to hlavne v lete 2016, kedy sa všetci už tešia na dovolenku a v práci ustupujú. Vy však práve naberáte to správne tempo. Vaše úsilie si zaiste všimnú aj nadriadení. Odmenu máte takmer istú.

Horoskop prezrádza, že v oblasti vzťahov budú Rakov hviezdy ovplyvňovať najviac v jesenných mesiacoch. Pozitívny september odštartuje dlhé mesiace plné lásky a nehy vo vzťahu. Budete si užívať vzájomného súzvuku a harmónie. Nezadaným sa potom bude dariť hlavne v októbri. Aj preto vyrazte častejšie do spoločnosti. Ak budete sedieť doma, toho pravého nikdy nestretnete. V zamestnaní sa stále vyhrievate na výslní, predsa len máte za sebou poriadny kus práce.

Prechádzate stabilným obdobím a tak nie je divu, že začínate pomaly premýšľať a hodnotiť uplynulý rok. Raci majú za sebou rad úspechov v kariére a tiež vo vzťahoch. Aj vo vašej rodine všetko funguje tak ako má a môžete byť na seba zaslúžene pyšní. Iba sa majte na pozore pred závistlivými jedincami.

 

Napíšte námFacebook