Ryby Horoskop 2016

Horoskop 2016 Ryby skutočne poteší. Intuitívnych a empatických ľudí narodených v tomto znamení pod nadvládou Neptúnu čaká v tomto roku veľa cenných skúseností, ktoré budú môcť uplatniť ako v oblasti kariéry, tak v osobnom živote. Oproti minulému roku, tento rok budete mať opäť čas na sebarealizáciu a urovnanie myšlienok.

Nezaspite na vavrínoch a hneď z počiatku roku 2016 sa do práce vrhnite po hlave. Tam kde si ostatní nebudú vedieť rady, vy budete excelovať. Ak budete pracovať tvrdo a nepoľavovať tempo budete mať veľkú šancu na pracovný postup. Nadriadení dokážu oceniť pracovitých zamestnancov. Zároveň by ste nemali zanedbávať rodinu, víkendy si vyhraďte pre seba a svojich blízkych, inak vás práca doslova pohltí.

Partner o vás môže mať starosť. Predsa len sa poslednú dobu vystavujete priveľa stresu. Neodbite ho, ale naopak pohovorte si. Naučte sa konečne odpočívať. Vo dvojici vám to pôjde lepšie. Nezadané Ryby podľa horoskopu budú mať práve s príchodom jari najväčšiu šancu stretnúť ideálneho partnera. Preto majte oči otvorené dokorán.

Horoskop na letné mesiace 2016 Rybám predpovedá nové pracovné skúsenosti. Vďaka vašim predchádzajúcim úspechom vám šéf možná zadá komplikovanejší či náročnejší projekt. Aj keď vás spočiatku bude desiť, nebojte sa tejto príležitosti. Ak si nebudete vedieť rady, vždy sa môžete obrátiť na kolegu alebo priateľov. Radi vám vyjdú v ústrety. Táto skúsenosť vás veľmi obohatí. Aj duševne budete oveľa vyrovnanejší a zdravo sebavedomejší, čo sa môže odraziť vo vašom osobnom živote. Partneri iste ocenia iniciatívu. Aj v spoločnosti si budete oveľa istejší ako kedykoľvek predtým.

S koncom roka vás horoskop bude najviac ovplyvňovať v oblasti vzťahov. Drobné problémy prekonáte veľmi ľahko a vo vzťahu si budete užívať harmóniu a súlad. Ryby, ktorí svoje šťastie ešte nestretli, si môžu užívať flirt. Práve s koncom roka 2016 z vás bude vyžarovať pozitívna energia a tak budete potenciálnych partnerov nevedomky priťahovať sami.

 

Napíšte námFacebook