Ryby Horoskop 2017

Deti tohto zemného znamenia pod nadvládou Neptúnu často vynikajú svojou empatickou a citlivou povahou. Horoskop 2017 Ryby nabáda, aby tie svoje schopnosti využili nielen v oblasti vzťahov, ale hlavne aj v ich kariére. Vlani vás horoskop a hviezdy síce viedli pokojnou cestou, tento rok ale budete čeliť nejednému významnému zvratu. Obzvlášť s príchodom letných mesiacov bude váš život v jednom kole. Ku koncu roka sa však situácia opäť upokojí a Ryby si budú môcť naplno užívať pohody.

S príchodom nového roka 2017 možno zistíte, že práca už vás nenapĺňa tak ako predtým. Horoskop predpovedá, že budete mať nejednu šancu to zmeniť. Zvážte však starostlivo, či vám zmena pracovného miesta či pozície stojí za všetky riziká. Hviezdy v tomto období nie sú príliš stabilné. Mali by ste radšej počkať až na jarné mesiace.

V dlhodobých vzťahoch Ryby objavia po malej kríze, kedy ste partnera trochu zanedbávali, stratenú harmóniu. Nezadaní jedinci ožijú hlavne v júni, keď sa osmelia a vyrazia do spoločnosti a budú pátrať po svojej dokonalej polovičke. Práve teraz nastáva pozitívne obdobie, preto majte oči otvorené dokorán, aby ste svoju jedinečnú šancu nepremárnili.

Obzvlášť po prelome roka 2017 bude pre Ryby náročné dosiahnuť spokojnosť. Ťažkosti prekonáte len v prípade, že zatnete zuby a pobije sa so všetkým, čo vám stojí v ceste. To platí hlavne v pracovnej oblasti vášho života. Objaví sa komplikovanejší či náročnejší projekt. Nebojte sa tejto príležitosti, aj keď vás spočiatku bude desiť. Budú potrebné investície vašej energie, možno aj na úkor voľného času. Ak si nebudete vedieť rady, vždy môžete poprosiť kolegu alebo priateľov o radu. Radi vám vyjdú v ústrety.

Rok 2017 bude podľa horoskopu končiť už pokojnejší. Ryby budú v tomto období vyrovnanejšie. Práve toto obdobie je vhodné pre investície alebo dlhodobé plánovanie. Nenechajte sa však ukolísať touto harmóniou. Majte sa na pozore pred problémami v užšom rodinnom kruhu. Možno pred vami bude chcieť niekto zatajiť zásadné informácie. Ak sa chcete dozvedieť viac, najprv si k človeku musíte vybudovať cestu, aby vám veril. Nemali by ste tiež zabúdať na svojho partnera, aj keď myšlienky možno teraz sústredíte iným smerom. Trocha iniciatívy postačí a budete si užívať vzájomnej harmónie.

 

Napíšte námFacebook