Škorpión Horoskop 2016

Horoskop 2016 Škorpiónom ponúka veľa zaujímavých životných príležitostí. Narodení v tomto znamení, pod nadvládou Pluta, bývajú často trpezlivé, rozvážne povahy a majú silnú vôľu. Nebojte sa tento rok týchto svojich pozitívnych vlastností náležite využiť. V roku 2015 vás hviezdy viedli pozitívnou cestou hlavne v kariére, tento rok máte v tejto oblasti opäť šancu na úspech. Nič však nebude zadarmo, najprv sa budete musieť popasovať s niekoľkými prekážkami. O to sladšia odmena potom čaká Škorpiónov v cieli.

Budete sa snažiť vyriešiť všetky problémy naraz. Napriek tomu sa v zložitej spleti úkonov iba zamotáte a v zamestnaní si svoju pozíciu ešte sťažíte. Horoskop odporúča, aby ste si zostavili zoznam priorít a podľa neho potom riešili každú záležitosť oddelene. V rodinnom kruhu vás čaká pohoda a harmónia. Nezanedbávajte ani svoju kondíciu, predídete tak v týchto studených mesiacoch prechladnutiu.

Škorpiónom sa najviac bude dariť na jar roku 2016. Práve v tomto období sú hviezdy v stabilnom postavení, preto sa vám bude dariť vo všetkých oblastiach. Dlhodobé vzťahy len rozkvitajú. Nebojte sa urobiť ďalší krok. Nezadaní budú ľahko nadväzovať kontakty s opačným pohlavím. V kariére si nadriadení konečne všimnú vašu snahu. Choroby a zranenia sa vám budú vyhýbať.

Podľa horoskopu príde s prelomom roka istý zlom. Doľahne na vás únava. Minulé mesiace ste trávili veľmi aktívne a tak si potrebujete oddýchnuť. Táto pasivita sa prejaví hlavne v zamestnaní, kde budete vykazovať len priemerné výkony. Po predchádzajúcich úspechoch máte na to nárok. Škorpióna preto nečakajú žiadne závažnejšie nepríjemnosti.

S jeseňou roka 2016 zažijete šok v oblasti medziľudských vzťahov. Silno vás zasiahne nečakaná udalosť. Môže sa jednať o nehodu, zradu dokonca aj neveru. Budete mať tendenciu uzavrieť sa do seba a tvrdohlavo odmietať pomocnú ruku. Horoskop vám však radí, aby ste sa naopak prekonali a nestranili sa spoločnosti. Jedine tak zabudnete na uplynulé udalosti a skôr sa dokážete vrátiť do starých koľají. V takomto období vás podrží aj rodina a najbližší priatelia. Vážte si ich. S koncom tohto roka sa potom opäť zameriate na kariéru, kde sa tí najusilovnejší Škorpióni môžu dočkať aj pracovného postupu. Znovu sa začnete "oťukávať" aj v osobnom živote. Neodmietajte pozvanie na rande, minimálne si rozšírite obzory.

 

Napíšte námFacebook