Škorpión Horoskop 2020

Kvôli silnému vplyvu Saturnu bude mať Škorpión horoskop 2020 ako na horskej dráhe - raz bude dole a za chvíľu zase hore. Samotní zrodenci tohto vodného znamenia, ktorému vládne planéta Mars, bývajú veľmi rôznorodí, takže sa medzi nimi nájdu aj tí najláskavejšou ľudia, ktorých môžete stretnúť, tak aj tí najprotivnejší. Pre väčšinu z nich však platí to, že majú silnú vôľu a jasnú predstavu o tom, čo vlastne chcú.

Od januára až do marca 2020 sa Škorpión nebude cítiť príjemne prakticky v žiadnej spoločnosti, či už pôjde o priateľov, partnera či rodinu. Na obzore sú veľké zmeny a v súvislosti s nimi vás budú prepadať negatívne myšlienky, ktoré spôsobí, že vás ohromne otrávi aj ten najmenší problém, ktorý vám príde do cesty. V tejto dobe sa určite vyhnite zakladaniu spoločnosti, investíciám aj zmene zamestnania.

S postupným príchodom jari sa situácia začne obracať k lepšiemu. Všetky vaše problémy sa rozplynú a vy tak opäť získate späť svoju čistú myseľ. Horoskop radí, aby ste toto obdobie využili k osobnostnému, duševnému i kariérnemu rastu. Práve teraz totiž dokážete plne načúvať svojej intuícii, a tak z každej príležitosti vyťažíte úplné maximum. Obzvlášť sa vám bude dariť pri práci v tíme, kde budete prirodzeným a schopným lídrom.

Leto pre vás bude ideálnou dobou na to, aby ste pracovali na svojich vzťahoch, najmä tých partnerských. V tomto období sa Škorpión so svojou drahou polovičkou na všetkom hravo dohovorí, čo v ňom pravdepodobne prebudí aj jeho zmyselnosť, ktorá už dlho čakala na signál. Podľa horoskopu vás v práci žiadne nepríjemné prekvapenia nečakajú, takže ak by ste si radi vyrazili na romantickú dovolenku, tak s chuťou do toho.

Jeseň a koniec roka 2020 si užije najmä každý nezadaný Škorpión. Hoci vonku mrzne, vás rozpáli každá zaujímavá osoba, ktorá vám vstúpi do života. Ak sa vám niekto už dlho pozdáva, tak je najvyšší čas konať. Za celý rok ste nabrali veľa sily a vytrvalosti, a ak ju teraz využijete, mohlo by to skončiť láskou, o ktorej ste vždy snívali.