Strelec Horoskop 2016

Pod vládou najväčšej planéty slnečnej sústavy - Jupiteru ľudia narodení v tomto znamení sršia optimizmom a vyznačujú sa rýchlym a sebaistým rozhodovaním. Podľa hviezd však Strelec horoskop 2016 nebude mať vôbec jednoduchý. Najmä na konci roka. Každopádne môžete očakávať úspechy v kariére, no vo vzťahoch skôr pasivitu než veľké zvraty.

S novou energiou vstúpite hneď do začiatku roka 2016. Strelci, ako prirodzené autority, budú práve v tomto období vynikať v zamestnaní. Priateľským prístupom k nadriadeným i kolegom sa zaslúžite minimálne o pochvalu. Na druhú stranu horoskop radí, že nesmiete poľaviť ani v primeranej prísnosti. Spolupracovníci by si potom mohli myslieť, že im všetko prejde. Pozor dajte aj na svoje zdravie.

Nezanedbávajte ani svojich priateľov a rodinu, aj keď vás práca práve napĺňa. U partnera môžete takto vzbudiť dokonca nedôveru. Stačí pár ústretových krokov a problém ľahko zažehnáte. Za každú cenu sa snažte vyhnúť hádke, mali by ste len tendencia vyťahovať staršie problémy, ktoré teraz nie sú aktuálne. Myslite aj na svoje telo, športujte.

Vo vašom okolí sa v lete roku 2016 niekto ocitne v ťažkej životnej situácii, nebuďte sebeckí, a aj keď máte veľa práce, podajte mu pomocnú ruku. Onedlho možno budete potrebovať pomoc sami. Teplé mesiace odštartujú tiež túžbu vo vašom intímnom živote. Slobodní Strelci vyrazia na lov a budú veľmi úspešní. Čakajú vás dlhé noci plné vášne a romantiky. Zadané čaká obnovenie harmónie a pohody. Po dovolenke vo dvojici budete krásne uvoľnení a pripravení do ďalších náročných pracovných mesiacov. V septembri máte podľa horoskopu poslednú šancu urobiť so svojou kariérou výrazné zmeny. Ak ste so svojim zamestnaním nespokojní, je pravý čas na zmenu.

Zlom príde s októbrom. Horoskop prezrádza, že v kariére budete bojovať, aby ste sa udržali na súčasnej pozícii. Podarí sa vám urobiť chybu, ktorú za vás budú musieť riešiť iní. Možno to bolo nepozornosťou, to už ale nevysvetlíte. Teraz musíte všetku svoju pozornosť sústrediť na prácu. Nenechajte sa ničím rušiť. S koncom tohto roka sa situácia upokojí a vy sa okolo Vianoc budete môcť opäť venovať rodine, partnerovi i sami sebe. Osobnostne Strelca tento rok veľmi posilnil.

 

Napíšte námFacebook