Strelec Horoskop 2017

Podľa hviezd bude mať Strelec horoskop 2017 stabilný hlavne, čo sa týka kariéry a pracovného života. Narodení v tomto znamení, pod nadvládou planéty Jupitera, budú môcť naplno využiť svoje schopnosti rýchlo a sebaisto sa rozhodovať. Najmä v prvej polovici roka budú hviezdy v stabilnom a pozitívnym postavení - a to dokonca aj v oblasti vzťahov. V druhej polovici roka však môžete očakávať zvraty.

Hneď na začiatku roka 2017 sa niekto vo vašom blízkom okolí ocitne v núdzi, možno kolega, kamarát alebo dokonca partner. Neváhajte a pomôžte mu. Bude stačiť možno len vľúdne slovo a povzbudenie, ale dotyčný vám toto gesto nikdy nezabudne. V zamestnaní nasadíte výkonné tempo a budete schopní ho udržiavať aj dlhodobo. Máte našliapnuté na pracovný postup.

Horoskop radí, že Strelec by sa v jarných mesiacoch nemal báť obetovať práci viac voľného času. Dlhodobo je to určite dobrá investícia. Dovolenku si môžete vybrať aj neskôr. Avšak myslite na to, že je potrebné aj relaxovať a nevystavujte sa nadmiere stresu. Dariť sa vám v tomto období bude aj vo vzťahoch - tie dlhodobé teraz budú veľmi stabilné a tí, ktorí sú nezadaní, majú veľkú šancu spoznať toho pravého. Stačí mať oči dokorán otvorené.

V druhej polovici roka horoskop Strelcom predpovedá ťažkosti vo vzťahoch. Vďaka vašej častej roztržitosti či úplnej neprítomnosti spôsobenej vysokým pracovným tempom sa môžete obzvlášť v júli 2017 stretnúť s nedôverou partnera. Snažte sa problémy tohto rázu riešiť čo najskôr, inak by ste situáciu ešte zhoršovali. Nemali by ste zanedbávať tiež vašich rodinných príslušníkov. Skvelým prostriedkom, ako môžete všetkých svojich blízkych potešiť, je zorganizovať večierok napríklad u vás doma.

Na jeseň sa Strelec bohužiaľ nevyhne ani ťažkostiam v pracovnej stránke života. Zrejme nebudete schopní udržať dostatočnú pozornosť a pochybíte. Tento váš omyl potom budú musieť riešiť iní a už nebudú chcieť počuť žiadne vysvetlenie. Po období nezdaru sa ale nenechajte zraziť na kolená. Zhodnoťte uplynulé udalosti a poučte sa zo svojich chýb, aj negatívne skúsenosti sú veľmi cenné. Horoskop ukazuje, že koniec roka 2017 bude pre Strelca náročnejší. Avšak aspoň nezhody vo vzťahoch sú zažehnané a preto môžete počítať, že partner aj rodina vám budú oporou.

 

Napíšte námFacebook