Strelec Horoskop 2018

Máte sa na čo tešiť. Podľa hviezd totiž bude mať každý Strelec Horoskop 2018 nabitý pozitívnou energiou. Deti tohto znamenia, pod nadvládou planéty Jupiter, sa vyznačujú schopnosťou rýchlo a precízne sa rozhodovať. Sú tiež optimistickí a nezávislí, preto sa im bude skvele dariť v oblasti medziľudských vzťahov, ale aj v kariére.

Začiatok roku 2018 Strelcom prinesie úspechy hlavne po osobnej stránke života. Jedinci, ktorí sú v dlhodobom vzťahu, sa môžu tešiť na harmóniu a vzájomnej súznenie. Budete si užívať pohodové obdobie bez hádok. A to medzi všetkými blízkymi i priateľmi. Vplyv Venuše vo Vodnárovi však príliš nepraje vášni a mileneckým vzťahom, preto pre tých, ktorí sú doposiaľ nezadaní, nebude nadväzovanie kontaktov s opačným pohlavím práve najjednoduchšie. Najlepšie urobíte, ak svoju energiu budete sústrediť skôr na kariéru.

Jar 2018 a postupné otepľovanie znamená pre Strelca nový prísun energie. Vďaka vplyvu Merkúru budete mať veľmi pohotové rozhodovanie, ale aj veľa fantázie. Nebude vám robiť problém prísť s novými nevšednými nápadmi. Podľa Horoskopu tohto faktu najlepšie využijete v kariére. Ak sa práve v tomto období budete sústrediť na prácu, dokážete urobiť veľké zmeny a byť naozaj úspešní. Zaslúžená odmena na seba nenechá dlho čakať.

S teplými mesiaci tohto roka si zaslúžite po predchádzajúcom hektickom období relax. Odcestujte na dovolenku, doma vám teraz nič neutečie a odpočinok už naozaj potrebujete. Vplyvom prepracovanosti a únavy môžete robiť chyby z nepozornosti a tým si to u šéfa pokaziť.

Jeseň 2018 prinesie Strelcom bezstarostné obdobie, v ktorom budú vzťahy len rozkvitať. Horoskop prezrádza, že potenciálnych partnerov sa vo vašom okolí môže objaviť dokonca hneď niekoľko. A tak nezadaní jedinci budú mať o zábavu postarané. Vplyv Merkúra vo Váhach však môže spôsobiť, že vaše rozhodovanie bude pomalšie. Budete mať podvedomú potrebu všetko do detailu zvážiť. Môže sa stať, že kvôli tejto vašej ťažkopádnosti vám unikne nejedna zaujímavá príležitosť.

Blížiaci sa koniec tohto roka pre vás bude možno rozumový. Podľa Horoskopu totiž v tomto období prichádza energia pôsobiaca predovšetkým na intelektuálne stránky človeka. Lákať vás budú napríklad aj komplexnejšie úlohy alebo dokonca záhady. Skvele sa odreagujete napríklad pri krbe, alebo pri čítaní dobrodružnej knižky. V kariére sa v tomto období príliš neoplatí angažovať. Vaša snaha by s najväčšou pravdepodobnosťou prišla navnivoč. Vo vzťahoch vám naopak na konci roka 2018 nič nehrozí. Očakávať môžete len harmóniu.