Váhy Horoskop 2016

Pod vládou Venuše dokážu byť ľudia narodení v tomto znamení veľmi citlivej povahy, zároveň sú tiež tvoriví a veľa premýšľajú. Horoskop 2016 Váhy zrejme veľmi nepoteší v prvej polovici roka. V hektickom tempe sa budete musieť vyrovnať s kľúčovými udalosťami v oblasti vzťahov a kariére. Potom vás však čaká stabilné obdobie plné pozitívnych zmien a konečne budete mať čas na rozjímanie. V roku 2015 ste toho veľa zažili, preto do tohto roku vstupujete obohatení mnohými skúsenosťami. Nakoniec zvládnete prekonať všetky prekážky.

V zamestnaní sa objavia problémy. Môže sa jednať o zmenu nadriadeného alebo úzkeho spolupracovníka, s ktorým si nepadnete do oka, ale aj finančnú krízu, kvôli ktorej sa má prepúšťať, alebo len "horiace" termíny. Pre vás to samozrejme znamená veľa driny a podriadenie vášho rozvrhu dňa práci. Tento fakt môže spôsobiť problémy aj vo vašom vzťahu. Stretnete sa s nedôverou partnera.

Stres v práci sa Váham na jar roku 2016 bude podľa horoskopu vyhýbať, škrípať to však môže vo vzťahoch. Už máte dosť toho, že vám vaša drahá polovička stále niečo vyčíta. Nehľadajte chybu len u druhého, najskôr si pozametajte pred vlastným prahom. Faktom je, že kvôli stresu a pracovnému nasadeniu ste svojho miláčika trochu zanedbávali. Všetko sa dá napraviť primeraným gestom náklonnosti alebo rozhovorom.

So stabilným obdobím prichádza rozriešenie problému. Hviezdy sú v tej správnej pozícii a tak Váham nič nebráni užiť si prichádzajúce letné mesiace. Práca vás síce bude naďalej zväzovať, ale na vysoké tempo ste si už zvykli, takže vám nerobí problémy. Dovolenku možno budete musieť odložiť na neskôr, ale voľný čas môžete tráviť aj niekde v prírode. Vyrazte aspoň na túru alebo prechádzku.

Jeseň 2016 prinesie podľa horoskopu rodinné problémy. Budete sa musieť vyrovnať s nepríjemnou udalosťou, ktorá vás zasiahne nečakane. Avšak na všetkom hľadajte aj niečo pozitívne, vaša osobnosť bude po takomto zážitku oveľa silnejšia. Tí, ktorým na vás naozaj záleží, vám budú oporou.

Váhy sa môžu na poslednú časť roka naozaj tešiť. Horoskop prezrádza, že v kariére sa vám začne opäť dariť, aj situácia vo vzťahoch bude pokojná. Nezadaní môžu smelo flirtovať a pokúšať ostatných. Zadaní jedinci si potom budú vo vzťahu užívať harmóniu. Uvedomíte si, že je život krásny aj napriek všetkým ťažkostiam.

 

Napíšte námFacebook