Váhy Horoskop 2018

Podľa hviezd budú mať Váhy Horoskop 2018 pomerne pokojný. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto citlivom, ale aj ctižiadostivom znamení pod nadvládou planéty Venuše, si konečne užijú zaslúženého odpočinku. Nemusíte sa ale obávať, nudiť sa v tomto roku tiež rozhodne nebudete. Zaujímavé zážitky vás čakajú predovšetkým v oblasti kariéry. Čo sa osobného života týka, príliš veľké zvraty rozhodne neočakávajte. Horoskop je v tomto ohľade skôr stály - dlhodobé vzťahy sa tak môžu tešiť z harmónie a súzvuku.

Začiatok roku 2018 bude pre Váhy pokojný. Inokedy hektické obdobie ste sa teraz naučili zvládať s prehľadom, a tak vás len tak niečo nerozhodí. Svoje istoty môžete najlepšie využiť v zamestnaní. Tam, kde ostatní pochybujú, môžete vstúpiť do diania a pomôcť - či už radou alebo činom. Tak či tak, vaša snaha bude po zásluhe odmenená. Vďaka vplyvu Merkúru budete navyše výborný v medziľudských vzťahoch. Práve v tomto období môžete podľa Horoskopu získať výhodné obchodné kontakty, tiež však stretnúť potenciálnych partnerov.

S nástupom jari vám vplyv Venuše v Býkovi prinesie veľmi intenzívne obdobie. Každý okamih budete veľmi prežívať a budete o to viac citlivejší v otázke osobných vzťahov. Človek opačného pohlavia, napríklad partner alebo člen rodiny, vás môže veľmi silno raniť, alebo vo vás vzbudiť pozitívne emócie, ktoré nebudú o nič slabšie.

Letné mesiace roku 2018 prežijú Váhy v pokojnom pracovnom tempe. Nemá cenu sa nikam hnať, ale nesmiete ani zaostávať za ostatnými. Prilákalo by to nechcenú pozornosť zo strany nadriadených. Voľný čas môžete venovať napríklad športu, pobyte v prírode či svojim blízkym. Dobijete si energiu, ktorá vám možno v prvej polovici roka chýbala. Vplyv Merkúra v Panne, ktorý vám prinesie september, bude veľmi výhodný v kariére, ale zužitkovať ho môžete aj v osobných vzťahoch. Horoskop napovedá, že sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov, ktoré dokážete ihneď analyzovať a preniknúť tak až k jadru veci.

S blížiacim sa koncom roka 2018 budú dlhodobé vzťahy prekvitať. Budovanie vzájomnej dôvery sa vypláca a váš vzťah je teraz silnejší ako kedykoľvek predtým. Vďaka pozitívnej energii v oblasti osobného života sa tiež môžu nezadané Váhy tešiť na zaujímavé stretnutia. Vo vašom okolí sa vyskytne potenciálny partner, ktorý vás bude veľmi priťahovať. Aby ste svoj cieľ získali, budete sa musieť snažiť. Horoskop však sľubuje, že výsledok bude stáť za to.