Vodnár Horoskop 2016

Podľa hviezd bude mať Vodnár horoskop 2016 stabilný hlavne v oblasti vzťahov. Narodení v tomto znamení, pod nadvládou planéty Urán, tak budú môcť konečne využiť svoje nadčasové nápady. V roku 2015 ste zažívali veľa zvratov a náročných situácií, tento rok sa môžete tešiť na úspechy. Najmä v prvej polovici roka budú hviezdy v stabilnom a pozitívnom postavení. Mali by ste to využiť naplno.

Energiu budete potrebovať už s príchodom nového roka. V zamestnaní sa podľa horoskopu objaví problém, ktorý nedokážete ovplyvniť. Vďaka svojim schopnostiam však môžete práve vy pomôcť a prísť s vhodným riešením. Pridajte ešte trochu usilovnosti a tvrdej práce a pracovný postup máte takmer istý. Na úkor práce však nezanedbávajte ani svojich kamarátov či rodinu. Vyhraďte si na nich niekoľko večerov z týždňa. Príliš veľa nadčasov vám neprospeje obzvlášť v marci 2016.

Vodnári sa na jar roku 2016 môžu naďalej tešiť z prosperujúcej kariéry. Nenechajte sa však ukolísať k pasivite, pretože je stále potrebné odvádzať istý pracovný výkon. Viac času budete v tomto období venovať vzťahom, pretože sa vo vás začínajú prebúdzať pudy a vy túžite spoznať spriaznenú dušu. Vyrazte do spoločnosti, bavte sa a zoznamujte sa. Práve v tomto období budete veľmi úspešní. Tí, ktorí sú zadaní, sa môžu tešiť so vzájomného súladu a harmónie.

Zlom očakávajte predovšetkým v oblasti, ktorá sa týka vašej kariéry. Predchádzajúce úspechy k vám prilákali závistlivého jedinca. Majte sa na pozore. Nenechajte sa príliš rozptyľovať okolím. Ak nebudete svojej práci venovať dostatok pozornosti, podľa horoskopu si koledujete o nepríjemnosti. Vo vzťahoch môžu aj napriek predchádzajúcej harmónii prísť nezhody. Urán je v zlom postavení, čo pre Vodnára znamená, že musí odložiť ružové okuliare a začať riešiť realitu. Nebude sa jednať o žiadny závažný problém. Ak si napriek tomu neviete rady, pomoc vyhľadajte v kruhu rodiny.

Po období nezdaru sa nenechajte zraziť na kolená. Zhodnoťte uplynulé udalosti a poučte sa zo svojich chýb, aj negatívne skúsenosti sú veľmi cenné. Horoskop ukazuje, že jesenné mesiace a koniec roka 2016 budú pre Vodnára opäť pokojnejšie. Problémy vo vzťahoch sú zažehnané, aj v zamestnaní prechádzate stabilným obdobím, nebuďte však príliš pasívni. Myslite aj na svoje zdravie a prevenciu.

 

Napíšte námFacebook