Vodnár Horoskop 2019

Podľa hviezd bude mať Vodnár Horoskop 2019 veľmi pozitívny. Obzvlášť čo sa týka osobného života. V kariére sa môžete zároveň tešiť na stabilné obdobie. Pod nadvládou Uránu bývajú títo jedinci často veľmi flexibilní a spoločenskí, čoho môžu využiť hlavne v medziľudských vzťahoch. Na druhú stranu dokážu byť taktiež premýšľaví a vážni, čo im dodáva potrebnej serióznosti v zamestnaní. Majú taktiež skvelú fantáziu a spustu výborných nápadov. Ich slabinou je však to, že im často chýba trpezlivosť, preto tieto nápady dokážu málokedy v skutočnosti uskutočniť.

Hneď z počiatku roku 2019 čaká obzvlášť nezadaných Vodnárov veľká šanca. Podľa horoskopu bude umiestnenie Venuše v Strelcovi výnimočne silné. Čaká vás preto obdobie objavov a nových zážitkov. Priťahovať vás tak budú ľudia s rovnakým zámerom. Užijete si nejedno dobrodružstvo. Dlhodobé vzťahy taktiež toto postavenie s výhodou využijú. Stereotyp vám teraz nič nehovorí, užijete si spustu akcie a budete sa cítiť ako čerstvo zamilovaní.

Jarné mesiace sa budú naopak točiť skôr okolo pracovnej oblasti života. Horoskop prezrádza, že sa môžete tešiť na novo nabité sebavedomie. Svojim vystupovaním tak dokážete presvedčiť kohokoľvek. Nebojte sa toho využiť. Prekážky, ktoré sa teraz Vodnárom postavia do cesty, hravo zdolajú.

V lete 2019 vám naďalej čaká energické obdobie doslova ideálne k spoločenským akciám, či na rande. Spoznáte zaujímavých ľudí a rozšírite si obzory. Navyše Vodnári, ktorí sú doposiaľ nezadaní, majú vľkú šancu stretnúť svoju spriaznenú dušu. Vaše city teraz budú intenzívnejšie, takže keď stretnete rovnako naladeného človeka, bude to medzi vami doslova iskriť. Horoskop však radí, aby ste sa v týchto dňoch vyvarovali samoľúbosti. Prebytočnú energiu môžete investovať radšej do športu a urobiť tak niečo pre svoju kondíciu.

Jesenné mesiace prinesú spolu s vplyvom Marsku vo Váhach racionálne, možno až chladné obdobie. Vaše city, či už kladné alebo negatívne, strácajú na sile. Nič vás tak obzvlášť v októbri 2019 nedokáže vykoľajiť. Môžete sa však stretnúť s nedôverou partnera. Podľa horoskopu by ste riešenie nemali odkladať, povedzte si otvorene o probléme čo najskôr.

S blížiacim sa koncom roku sa postavenie hviezd opäť zmení. Situácia ako vo vzťahoch, tak aj v kariére bude stabilná. Svoj voľný čas tak môžete venovať činnostiam a ľuďom, ktorých máte najradšej. Zájdite napríklad navštíviť svojich vzdialenejších príbuzných. Nikdy neviete, aké zaujímavé novinky sa môžete dozvedieť. Každý Vodnár by si však mal dať pozor na drobné úrazy.