Horoskop 2018

Aj tento rok sa začiatkom nového roka prichádza nový Horoskop 2018. Náš skúsený tím astrológov si dal veľmi záležať, a tak už teraz vieme, že v tomto roku nebude núdza o úspechy v kariére, ale aj o nové lásky alebo dobrodružstvo. Tento rok sľubuje tiež stabilitu rodiny, radostné okamihy, ale aj nejaké tie zvraty. Tak už to ale v živote chodí.

Pôsobenie Neptúnu v Rybách, s ktorým sa budeme po celý rok stretávať, sľubuje veľkú mentálnu silu. Vďaka trpezlivosti a vytrvalosti tak bude ľahšie dosahovať svoje ciele. A to ako v zamestnaní, tak aj v osobnom živote. Podľa Horoskopu navyše rok 2018 prinesie tiež originálne nápady, zmysel pre humor a v neposlednom rade mierumilovnú povahu v jednaní s ľuďmi. Všetky tieto kladné vlastnosti možno skvele využiť napríklad vo vzťahoch.

V kariére vám tento rok pomôže hlavne Urán, ktorý bude pretínať znamenie Barana. Tendencia presadzovať svoje myšlienky, nebojácnosť a vytrvalosť vám budú k úžitku pri riešení nejedného problému. Pod ťarchou zodpovednosti síce zrejme zneistiete, ale nebojte sa, to sa stáva aj tým najlepším z nás. Vďaka vplyvu Jupitera môžeme podľa Horoskopu očakávať tiež hmotný zisk z investícií. Táto planéta však môže priniesť aj tienisté stránky - občas sa zrejme nevyhnete chuti riskovať. To by sa nemuselo vyplatiť, najmä ak sú v hre vaše finančné prostriedky a úspory.

Každopádne nestačí len čakať, až vám šťastie spadne do lona. Niekedy je potrebné urobiť prvý krok a vyjsť svojmu osudu v ústrety. S našim Horoskopom 2018 ste v správnych rukách. Prevedie vás po pomyselnej ceste s pokojom a bezpečne.

Ak máte záujem o viac informácií o tom, ako sa bude rok 2018 vyvíjať, stačí prejsť do sekcie Horoskopu pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Prečítajte si, čo pre vás tento rok na ceste životom prichystal a buďte pripravení!


Jupiter v Škorpiónovi
10.10. 2017 - 8.11. 2018
h
10.10.
Jupiter v Strelcovi
8.11. 2018 - 2.12. 2019
i
8.11.

V tomto období môžete očakávať možný hmotný zisk z investícií, daní alebo poistenia. Nebezpečenstvo vám ale hrozí, ak sa svojimi finančnými prostriedkami budete príliš riskovať, aj keď vás to napríklad láka. Vplyvom tohto umiestnenia tiež dostať môže viac priestoru vaša temná stránka.

V tomto období sa budete s výhodou riadiť vlastným presvedčením. Budete sebaistí a preto si poradíte aj pri riešení rozsiahlejších problémov. Na ľudí vo svojom okolí môžete pôsobiť veľmi sofistikovane, nemalo by vám tak robiť problém presvedčiť ostatných. Nesnažte sa to však zneužiť. Jupiter nenechá pokojnú ani vašu myseľ.

Saturn v Kozorožcovi
20.12. 2017 - 22.3. 2020
j
20.12.

Toto obdobie môže so sebou priniesť obavy o zlyhanie alebo odmietnutie. Vyhovovať vám tak bude skôr podriadené postavenie - obzvlášť ak ide o zamestnanie, ktoré so sebou prináša veľa zodpovednosti. Pokojnejšie sa budete cítiť, ak sa budete držať presne stanovených pravidiel. Pozitívnym vplyvom tohto obdobia je stálosť a schopnosť bojovať s nepriazňou.

Urán v Baranovi
12.3. 2011 - 6.3. 2019
a
12.3.

Veľa energie, ktorú v tomto období pociťujete dokážete určite naplno zužitkovať. Pokiaľ ide o oblasť kariéry, svojou originalitou dokážete prispieť k nejednému úspešnému dokončeniu projektu. Tendencia presadzovať svoje myšlienky hlava nehlava sa v tomto období iste oplatí. Energiu a zmysel pre humor, ktorým tiež budete disponovať, výborne využijete napríklad vo vzťahoch. Pracovných, ale aj osobných.

Neptún v Rybách
4.4. 2011 - 30.3. 2025
l
4.4.

V tomto období zrejme budete pociťovať veľkú mentálnu silu. Pokiaľ na niečo budete myslieť dostatočne často a intenzívne a pridáte k tomu aj nutnú dávku trpezlivosti; časom sa vysnívaného zaručene dočkáte. Kvôli vašej mierumilovnej a charitatívnej povahe sa ale sami možno dostanete do finančnej tiesne, z čoho môžu plynúť aj existenčné problémy.