Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Partnerstvo je spojenie dvoch ľudí, ktorí si navzájom rozumejú. Radi spolu zdieľajú zážitky, myšlienky, sny a budujú spoločné plány. Vytvárajú tak vzťah. Známe príslovie hovorí, že "v dvoch sa to lepšie ťahá" a má pravdu. Keby bol človek sám, s kým by sa podelil o radostné chvíle, ktoré prežíva? S kým by sa podelil o bolesti a problémy, ktoré ho trápia? Proste a jednoducho, mať niekoho, na koho sa môžeme obrátiť, je veľký dar a mali by sme si to vážiť.

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop spája dvanásť znamení zverokruhu, ktoré sa delia podľa jednotlivých živlov- ide o ohnivé, vodné, zemské a vzdušné znamenia. Všetky si k sebe môžu nájsť cestu, jedna je možno viac tŕnistá, druhá menej, tretia je úplne ideálna.

Ohnivému znameniu vládnu Baran, Lev a Strelec, ochladzované vodou sú Ryby, Rak a Škorpión. Pevne na Zemi stojí Býk, Panna a Kozorožec, kdežto neustále v oblakoch sú Blíženci, Váhy a Vodnár.

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, ale nie vždy to môže byť pravda. Vezmeme si spojenie ohňa a vody. Voda oheň uháša, rovnako tak môže Ryba skrotiť vášnivého Leva, ale to mu ide proti srsti, toto partnerstvo teda nemá príliš sľubnú budúcnosť. Naopak Vzduch rozdúchava oheň. Preto sa napríklad k Baranovi ideálne hodí Blíženec, ktorý má pre neho pochopenie.

V partnerskom horoskope všeobecne platí, že rovnaké živly sa priťahujú a rozumejú si najviac. Aj tu však môžeme nájsť výnimky. Napríklad také spojenie dvoch ohňov-Leva a Leva-vyvoláva iskry. Takéto iskry môžu ale narobiť poriadnu neplechu. Kdežto spojenie Raka s Rakom je veľmi pokojné a priateľské, navzájom si rozumejú, preto ich nemôže nič prekvapiť.

Ohnivé znamenia si najlepšie rozumejú so vzdušnými znameniami alebo tiež samé so sebou, ale tu je riziko dvoch extrémov-buď sa budú vzájomne milovať, alebo nenávidieť. Vodné znamenia majú pochopenie pre zemské. Ich vzťah je plný vášne, ale aj harmónie. Vzdušné znamenia si budú rozumieť najviac medzi sebou. Majú si toho toľko čo povedať, najradšej by svoj život prežili vo svojej vysnívanej fantázii a sú to rodení optimisti.

Či už ste si našli náprotivok v akomkoľvek živle, napríklad aj v tom, ktoré sa k sebe práve dvakrát nehodia, nezúfajte! Každá skala sa dá zlomiť, každý breh sa dá dobyť. Záleží len na Vašej sile a trpezlivosti. Ak to naozaj chcete, cesta je vám otvorená. Vo vzťahu je dôležité porozumenie, preto načúvajte svojmu partnerovi, všeličo sa môžete dozvedieť, či priučiť a mohlo by to byť pre Vás inšpiráciou.

 

Partnerský horoskop