Baran - Škorpión | Partnerský horoskop

Táto kombinácia predstavuje dynamickú smršť. Ide o silné znamenia, protiklad ohňa a vody. Manipulatívny škorpión má tendenciu svojho baránka vlastniť, tvrdohlavý baran sa zase len tak nedá. Hoci sa na prvý pohľad zdá, že sa tieto znamenia k sebe vôbec nehodia, opak je pravdou. Obzvlášť v sexuálnej oblasti si veľmi rozumejú. Ich vášeň je silná a erotický náboj dodáva milovaniu nevšedný zážitok. Občas prebehne ostrý stret názorov, ale baran dokáže svojho škorpióna podržať, keď treba.

Týmto znamením bohužiaľ nie je dopriaty dlhodobý a pokojný, vážny vzťah, pretože obaja sú zvyknutí rýchlo konať a sú v neustálom nepokoji. Ide skôr o vášnivý, ale krátkodobý románik, ktorý si dokážu spoločne vychutnať.

živel:   Baran=oheň   X   Škorpión=voda

Jedná sa o zvláštnu kombináciu protikladov, čo však nie vždy musí byť zle. Pokiaľ títo jedinci nájdu tú správnu cestu, budú sa v živote skvele dopĺňať a každú situáciu si tak veľmi uľahčia. Každopádne sa ale aspoň zo začiatku môže oheň cítiť príliš pridusený citlivú vodou - a tá naopak nemusí vždy stíhať uhasiť divoké plamene ohňa.

 

Partnerský horoskop