Horoskop zajtra - Váhy

Vo väčšine prípadov si viete poradiť a hravo zvládate riešiť akúkoľvek náročnú situáciu, ale teraz sa vám nejako nedarí. Hviezdy pri vás príliš nestoja, tak sa radšej ako vážnym veciam skúste venovať niečomu, čo nemôžete pokaziť.

Je na čase postaviť sa na vlastné nohy. Vo vašej rodine síce máte veľmi dobré vzťahy, ale zdá sa, že vás poslednú dobu príbuzní príliš brzdili „v rozkvete“.

Možno sa už dlho usilujete o pozornosť vášho nadriadeného, ale nakoniec zistíte, že vlastne nie je o čo stáť.

Vyrazte na vychádzku, tentoraz niekam za mesto, do prírody. Potrebujete si na chvíľku odpočinúť od hluku a smogu v mestách.

<< Váhy / Denný horoskop


Mesiac vo Vodnárovi
7.6.10:42 - 9.6.12:15
k
7.6.
Mesiac v Rybách
9.6.13:15 - 11.6.15:20
l
9.6.

Nevýhodou energie týchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladným a odmeraným správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami...

V týchto dňoch môžeme očakávať energiu v oblasti fantázie, ktorá bude nevyhnutne pracovať na plné obrátky. Rozum tak často stráca nadvládu - a to práve na úkor emócií. Veľmi výrazne sa u vás teraz môže prejavovať empatia. Nebude vám robiť problém vcítiť sa do širokého spektra ľudí. Nevýhodou však je, že potom často zabúdate na svoje vlastné dilemy a problémy...