Blíženci Horoskop 2023

Rok 2023 Blížencom prinesie množstvo zmien predovšetkým v kariérnom živote. Budú sršať energiou, ktorá im dopomôže k dosiahnutiu vytýčených cieľov. Horoskop 2023 Blížencom odporúča chopiť sa každej príležitosti na vzdelávanie sa, pretože ich pamäť a schopnosť sa učiť bude v tomto roku ich silnou stránkou. Mali by si však dať pozor na prílišnú roztržitosť a nestálosť, ktorá sa prejaví hlavne vo vzťahoch.

Už na začiatku roka sa prejaví sila Marsu v Blížencoch, čo zapríčiní váš záujem tráviť čas predovšetkým sebavzdelávaním. Nájdete zaľúbenie v čítaní a zdokonaľovaní sa vo veciach, ktoré vás zaujímajú. Keďže vám učenie pôjde samo, veľmi rýchlo sa dostanete na vami vysnívané pracovné miesto a zároveň dostanete príležitosť vycestovať a zdokonaliť sa v cudzom jazyku.

V prvej polovici roka sa z vás stanú sebavedomí jedinci a prevezmete kontrolu nad svojím životom. Nebudete mať strach povedať svoj vlastný názor medzi priateľmi ani v práci a stanú sa z vás obľúbencami v rámci spoločenských akcií. V tomto období nájdete vyžitie v skupinových športových aktivitách, vďaka ktorým získate množstvo nových priateľov. Tiež sa vám výrazne zlepší vaša fyzická kondícia a vyžarovanie, čím začnete oslňovať aj okolie.

Vo vzťahoch však budete tento rok veľmi nestáli. Budete sa cítiť voľní a nebudete sa príliš viazať. Síce o vás bude mať množstvo ľudí záujem, ale vy si budete skôr len užívať. Hlavne v letnom období pocítite potrebu úplnej nezávislosti a zatúžite po sexuálnom dobrodružstve. Majte sa ale na pozore, pretože prílišná nezávislosť vás môže zaslepiť a vy sa tak uzavriete príležitosti spoznať niekoho, s kým by ste v budúcnosti mohli nájsť spoločnú cestu.

Na jeseň pocítite potrebu byť chvíľu sami a porovnať si myšlienky. Budú vás prenasledovať výčitky svedomia a možno vás prekvapí aj kašeľ a nádcha. Fyzicky budete oslabení, ale zároveň sa u vás prejavia umelecké sklony. Preto môžete tento čas využiť vo vlastný prospech a naučte sa hrať na nejaký hudobný nástroj, alebo si kreatívne vymaľujte byt.

Koniec roka bude pre vás pozitívne ladený. Žiadne resty na vás nečakajú, preto budete mať čas a priestor relaxovať. Naskytne sa množstvo príležitostí stretnúť sa s príbuznými, ktorých ste dlho nevideli, a prežitie vianočných sviatkov bude prevažne pokojné.