Horoskop zajtra - Ryby

Tieto chvíle pre vás budú pozitívne po mnohých stránkach. Intelektuálne ste na vrchole, preto sa nebráňte premýšľaniu a nápadom, ktoré budú prichádzať. Hlavne si prevratnú myšlienku nenechajte prekĺznuť medzi prstami, aby ste neskôr neľutovali. Môžete urobiť naozajstný prielom.

Proti logickým argumentom vášho nadriadeného zrejme nebudete schopní momentálne bojovať. Počkajte, kým sa situácia vyvinie vo váš prospech.

Prehovorte partnera alebo kamaráta a bežte na ples. Je to spoločenská udalosť roka a navyše príjemná atmosféra naozaj stojí za to.

Žiadne ťažkosti vás nečakajú. Smelo môžete svoju pozornosť venovať okoliu.

<< Ryby / Denný horoskop


Mesiac v Škorpiónovi
22.9.19:39 - 25.9.06:01
h
22.9.
Mesiac v Strelcovi
25.9.07:01 - 27.9.18:25
i
25.9.

Energia je v týchto dňoch plná emócií. Často tak konáme impulzívne či žiarlivo, obzvlášť ak sa cítime akokoľvek ohrození. Dá sa to chápať ako obranný mechanizmus vychádzajúci z nášho podvedomia...

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou...

 

Napíšte námFacebook