Býk september Horoskop 2023

Silný až tvrdohlavý, ale praktický a rozhodný

V septembri sa Býci uzavrú do seba a začnú premýšľať o svojom živote. Pokiaľ ide o osobný život, ocitnete sa v mnohých situáciách, v ktorých budete musieť urobiť zásadné rozhodnutia. Možno sa budete cítiť fyzicky unavení, ale v skutočnosti to bude spôsobené nadmerným premýšľaním a utápaním sa v depresii a neistote. Nechajte preto veci plynúť a nedovoľte, aby vás problémy pohltili. Tento mesiac pre vás nebude jednoduchý, ale skúste sa presadiť a prekonať ho; čakajú vás lepšie dni.

V septembri môže Býkov zasiahnuť vlna depresií a demotivácie. Kalendárny rok bol doteraz vyčerpávajúci a pripadá im, že bude trvať ešte celú večnosť. Tieto negatívne pocity by mohli ovplyvniť všetky aspekty vášho života, preto by ste ich nemali nechať vyvierať na povrch a skôr skúsiť nájsť podporu u blízkej osoby.
Negativite sa nevyhýbajte, skôr počkajte, až sama prejde. Hoci nebudete dvakrát túžiť po spoločnosti, čas môžete stále veľmi efektívne využiť napríklad ponorením sa do štúdia, zvýšenou športovou aktivitou, alebo rozvojom svoje zručnosti.

Býk október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.