Váhy september Horoskop 2023

spravodlivosť, sympatie, harmónia a intelekt

September bude pre Váhy energický mesiac. Budete cítiť potrebu zmeniť domáce prostredie;preto sa s veľkým nadšením pustíte do rekonštrukcie bytu alebo aspoň urobíte veľké upratovanie, ktoré už dlho plánujete. Pokiaľ ide o vzťahy, ocitnete sa v situácii, ktorá vo vás vyvolá žiarlivosť. Začnete sa cítiť ohrození a budete mať chuť bojovať. Táto reakcia by však mohla byť len na škodu, preto sa vyberte do prírody, premyslite si situáciu, aby ste sa mohli vrátiť s čistou hlavou a aby ste nekonali tak impulzívne. Výsledkom bude, že to nebude také vážne, ako sa zdá.

V septembri sa budú zrodenci vo Váhach cítiť priamo skvele. Zdraví budete ako rybičky, choroby a prechladnutia na vás budú krátke. Vaša kondícia bude na naozaj skvelej úrovni. Nemali by ste teda zaspať na vavrínoch a využiť to k začatiu nejakej športovej aktivity. 
Mal by vás v tom podporiť aj Mars, ktorý vám dodá veľa energie. Vplyv pocítite aj v sexuálnej oblasti. Predovšetkým muži budú silne priťahovaní opačným pohlavím. Dávajte však pozor na sklony k výbušnosti v prípade odmietnutia.

Váhy október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.