Ryby september Horoskop 2023

skromné a citlivé znamenie, majú silné vnútorné vnímanie a inšpiráciu

Negatívne na vás budú vplývať zmeny počasia a množstvo povinností, budete sa cítiť vystresovaní; dokonca môžete mať sklon prechádzať do niektorých depresívnych stavov. Úlohou Rýb na tento mesiac je dosiahnuť duševnú harmóniu a dbať na svoje zdravie a kvalitnú stravu. Mohli by ste tak predísť niektorým tráviacim problémom, ku ktorým budete tento mesiac náchylní. Aj pre tých, ktorí by chceli schudnúť, je ideálny čas začať práve teraz. Zameranie sa na zdravú stravu a cvičenie zamestná vašu hlavu, čo bude prospešné aj pre váš psychický stav.

Tento mesiac so sebou pre väčšinu populácie prináša záplavu povinností a tým pádom aj depresiou. Ryby budú v ideálnej pozícii, aby s takýmto stavom bojovali. Skúste darovať sebe a rodine pár dní dovolenky navyše a vynahradiť si tak to, čo ste cez leto nestihli. 
V septembri tiež nastáva čas pripravovať záhradu na zimu. Ak žiadnu nevlastníte, priložte ruku k dielu a pomôžte priateľom alebo susedom. Určite vám v nedohľadne pomoc oplatia a mimo to vám manuálna práca pomôže si pretriediť myšlienky.

Ryby október >>


Slnko v Panne
23.8.10:50 - 23.9.08:40
f
23.8.
Slnko vo Váhach
23.9.09:40 - 23.10.18:10
g
23.9.

V tomto období zrejme nebudete schopní ubrániť sa nervozite. Budete teraz o niečo pomalší, neistejší a presne takto budete pôsobiť aj na ostatných jedincov. Teraz si pri práci budete veľmi zakladať na poriadku a systematickosti, zrejme preto, že sa príliš bojíte problému a prekážok a tak sa im budete snažiť vyhnúť ešte skôr, ako sa objavia. Skvelo sebarealizovať sa v tomto období môžete napríklad pri manuálnej práci. Vaša zručné ruky dokážu skvele oprostiť vašu myseľ.

Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorých prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akýkoľvek duševný zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Venuša v Levovi
5.6.15:46 - 9.10.03:01
e
5.6.

V tomto období vstupuje do hry tendencia vystupovať teatrálnejšie než obvykle, hlavne pokiaľ ide o lásku a vzťahy. Dobre vám bude robiť pozornosť opačného pohlavia, takýto záujem pohladí hlavne vaše ego. Vaša láska v tomto období dokáže byť veľmi úprimná a romantická. Obzvlášť ak sa zamilujete do niekoho, kto vás bude obdivovať a uctievať. Naopak, rozchod teraz môže byť veľmi trpká a ťažká skúsenosť.

Merkúr v Panne
28.7.23:20 - 5.10.01:57
f
28.7.

V tomto období sa vám bude veľmi dariť pri riešení najrôznejších problémov. Dokážete ich totiž presne analyzovať a preniknúť tak k jadru veľmi rýchlo. Je to obdobie ako stvorené pre odborníkov všetkého druhu. Vaše rozhovory sa tiež často môžu točiť okolo témy zdravia. Váš záujem o informácie z tejto oblasti je totiž práve v tomto období veľmi vysoký.

Mars vo Váhach
27.8.14:58 - 12.10.05:37
g
27.8.

V tomto období môžete očakávať, že sa budete správať skôr racionálne až chladne. Hnev, vášeň či nadšenie vašej mysli vládnuť nebudú. Jediné čo vás dokáže vykoľajiť je pocit nespravodlivosti, potom budete ochotní za správnu vec pokojne a bez váhania bojovať. Váš objektívny a veľmi svedomitý prístup vám navyše dáva dobré predpoklady uplatniť sa v kariére.