Býk Horoskop 2023

V roku 2023 sa Býci poženú hlavne za peniazmi a novými zážitkami. Ich silnou stránkou bude predovšetkým vytrvalosť a ctižiadosť, a preto horoskop 2023 Býkom odporúča ísť naplno za svojimi cieľmi a neobzerať sa na názory ostatných. Keďže majú ale zástupcovia tohto zemitého znamenia sklony k materializmu, môžu sa v zápale honby za peniazmi ľahko dostať do situácií, keď môžu pôsobiť až bezcitne. Vo vzťahoch toto však platiť nebude a v tomto smere sa môžete tešiť na silné emočné zážitky.

Do nového roka vkročíte plní elánu a motivácie. Silná potreba plánovať veci dopodrobna s dostatočným predstihom vás poženie dopredu. Nebude vám rozhodne chýbať jasná vízia ohľadom pracovného života a túžba pre to urobiť maximum – či už budete musieť navštíviť odborné semináre, alebo sa budete venovať štúdiu po nociach.

Počas jarných mesiacov zatúžite po cestovaní a poznaní novej kultúry. Zároveň svoje cestovateľské zážitky skombinujete aj so zárobkom. Vaši priatelia vás podporia, alebo ich dokonca váš nápad nadchne a vyrazia s vami. V tomto období vás prepadne veľká chuť do jedla, preto si dajte pozor na svoju váhu a nezabúdajte cvičiť.

Vplyvom postavenia Venuše sa vám predovšetkým v jarnom období zintenzívnia vaše zmysly a všetko, čo sa týka milostných vzťahov, budete prežívať dvakrát silnejšie. Môžete sa tešiť na hlboké konverzácie s vašim partnerom a taktiež vás čakajú krásne spoločné zážitky plné lásky. Avšak v tejto dobe budete klásť vysoké nároky ako na seba, tak na partnera, čo môže vyvolať nezhody a hádky, ktoré budú sprevádzané veľmi silnými emóciami. Pokiaľ nemáte stáleho partnera, možno práve v tomto čase na vás za rohom čaká vaša spriaznená duša.

Na jeseň na vás padne únava a budete sa dištancovať od ostatných. Ponorenie sa do čítania knižiek s tematikou sebarozvoja bude dobrým riešením tohto pokojnejšieho obdobia. Naštartujú sa totiž určité zmeny vo vašom doterajšom mentálnom nastavení. Aj toto obdobie môžete využiť na to, aby ste si pretriedili staré veci v skriniach a vytvorili si tak priestor pre nové.

V zimnom období sa na vás navalia povinnosti, ktoré sa nazbierali počas roka, a vy sa tak môžete cítiť frustrovane. Nenechajte sa tým ale pohltiť, svet sa nezbúra, keď niečo nestihnete dorobiť. Urobte pre to maximum, ale nepreháňajte to. Radšej si užite spoločnosti svojich priateľov a rodiny a oddýchnite si.